Четвер, 27 липня, 2017

Матеріали до засідань сесій

Матеріали до засідань комісій

Матеріали до засідань виконкому


 

 До уваги депутатів Старобільської міської ради!

27 липня 2017 року о 10:00 в малому залі Старобільського районної ради відбудеться засідання двадцять восьмої чергової сесії Старобільської міської ради VII скликання.

 Запланована пряма трансляція.

 

Новини

imageimageimage
Обговорюємо стратегію розвитку міста Старобільськ Виконавчий комітет Старобільської міської ради повідомляє, що за підтримки Луганського регіонального відділення Асоціації міст України розпочато розроблення Стратегії розвитку міста Старобільська до 2025 року.
Обговорюємо містобудівну документацію Виконком Старобільської міської ради повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального планування частини території міста Старобільськ по вул.Старотаганрозській (р-н буд.№109)        
Обговорюємо регуляторні акти Відповідно до п.2  ч.1  ст.15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись ч.12 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Старобільська міська рада оприлюднює Проекти регуляторних актів з метою одержання зауважень і пропозицій від громади міста.

Конкурс з відбору кращих громадських ініціатив

Старобільська міська рада оголошує про початок Конкурсу з відбору кращих громадських ініціатив та прийом Анкет Проектів громадських ініціатив, згідно  Програми сприяння розвитку місцевих ініціатив Старобільської територіальної громади на 2017 рік.

Громадська ініціатива - це плани заходів, роботи та самі заходи, ініційовані громадянами та направлені на покращення інфраструктурного, соціального, культурного, екологічного становища міста, наприклад:

- проведення семінарів, навчань об’єднаних громадян по написанню інфраструктурних проектів задля розвитку громади;

- благоустрій вулиць, зон відпочинку (встановлення обмежувачів руху транспорту, контейнерних площадок,

- облаштування місць для вигулу собак та пішохідних доріжок, озеленення та освітлення прибудинкової території тощо);

- покращення умов проживання людей з обмеженими фізичними можливостями та сімей, які опинились у важких життєвих обставинах;

- організація дозвілля (проведення спортивно - масових заходів, конкурсів, концертів, святкування ювілейних дат, облаштування ігрових кімнат для дітей, культурно-мистецькі заходи, підтримка творчої та обдарованої молоді, тощо);

- покращення екологічної ситуації у об’єднаній громаді (створення нових зелених зон, встановлення смітників, тощо);

-  інші суспільно-корисні соціальні проекти.

Вимоги до заповнення анкет:

Ініціативу може подавати громадянин, якому на момент заповнення анкети виповнилось повних 18 років та який зареєстрований у м. Старобільську. Якщо автору ініціативи не виповнилось 18 років, заповнити анкету може один із членів його родини.

Анкета ініціативи подається на бланку встановленого зразка.

До Анкети ініціативи заявник обов'язково додає список осіб, які її підтримують та надають згоду співфінансувати Проект. Перелік учасників ініціативної групи має бути не менше 10 жителів громади, яким виповнилось повних 18 років.

До Анкети ініціативи обов’язково додається вартість її реалізації (бюджет ініціативи) за встановленою формою.

Назва ініціативи повинна бути викладена лаконічно, в межах одного речення. Оригінальні назви ініціатив не повинні суперечити їх основній меті.

Опис ініціативи не повинен перевищувати однієї сторінки.

Отримати бланк Анкети ініціативи з додатками можна у Старобільській міській  раді або скачавши його на сайті Старобільської міської ради.

Від одного громадянина може бути подано не більше двох ініціатив.

Один громадянин не більше, ніж двічі може бути учасником ініціативної групи.

Автор ініціативи не може бути у списку осіб, які підтримують ініціативу.

Заповнену Анкету з оригіналами усіх підписів та усіма можливими додатками (карти, фотографії, заяви та ін.) у письмовому вигляді автор подає до міської ради за адресою: м.Старобільськ, вул. Центральна,36, 2-й поверх, каб.№1 або каб.№10.

Прийом документів  до 14 липня 2017 року.

Телефон для довідок: 2-42-71

 

 

Move
-

Конкурс

Top Headline

Старобільська міська рада оголошує конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель для проведення експертної грошової...

Повністю...

Старобільська міська рада оголошує про початок Конкурсу з відбору кращих громадських ініціатив та прийом Анкет Проектів громадських ініціатив,...

Повністю...

Старобільська міська рада оголошує конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності у сфері оцінки нерухомого майна. Об'єкт оцінки: житловий...

Повністю...

Виконком Старобільської міської ради оголошує конкурс по перевезенню пасажирів автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального...

Повністю...
Move
-

Вакансії

Top Headline

Виконавчий комітет Старобільської міської ради Луганської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста...

Повністю...
Адреса місцезнаходження/поштова:         92700, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон приймальні:   (06461) 2-19-90
Електронна пошта:   misto.starobilsk@gmail.com