Четвер, 25 квітня, 2019

Конкурс по перевезенню пасажирів

Виконком Старобільської міської ради оголошує конкурс з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м.Старобільськ

Загальні положення

Відповідно до Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про автомобільний транспорт”, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування” згідно рішення виконавчого комітету Старобільської міської ради від 11.01.2019 №2 ”Про призначення та організацію проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в м.Старобільськ”

- проведення конкурсу здійснює конкурсний комітет, склад якого затверджений рішенням виконавчого комітету Старобільської міської ради від 11.01.2019 № 2 “Про призначення та організацію проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в м.Старобільськ”;

- плата за участь у конкурсі відсутня;

- конкурс є відкритим для всіх претендентів і відбудеться відповідно до встановленим Кабінетом Міністрів України від 03.12.2008 №1081 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування”.

Об’єкти конкурсу

об’єкта

Номер маршруту

Назва маршруту

Режим руху

Сумарна кількість транспортних засобів

Протяжність маршруту, км

1

1

«Автостанція-Автостанція”

звичайний

1

10

Найменнування організації, режим роботи та адреса, по якій подаються документи для участі в конкурсі й кінцевий строк їх приймання

Для участі у конкурсі перевізник-претендент подає (м.Старобільськ, вул.Центральна, 36 к.11) документи (за встановленою формою):

  • заяву претендента встановленого зразка;
  • анкету про участь у конкурсі;
  • відомості за підписом суб’єкта господарювання про автобуси, які будуть використовуватися на автобусному маршруті з зазначенням підстав для їх використання перевізником.

Документи для участі в конкурсі пронумеровуються, прошиваються, підписуються перевізником-претендентом або уповноваженою особою перевізника-претендента з позначенням кількості сторінок цифрами і словами.

Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах):

  • Конверт (пакет) з позначкою «№ 1», містить документи для участі в конкурсі;
  • Конверт (пакет) з позначкою «№ 2», містить документи з інформацією про те, на який об'єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент.

Документи приймаються з 8.00 годин до 17.00 годин, крім святкових і вихідних днів, п’ятниця - до 15.45 години. Перерва з 12:00 до 12:48.

Кінцевий строк приймання документів 04.02.2019 року до 17.00 години.  Документи, які надійшли організаторові проведення конкурсу після встановленого строку, не розглядаються.

Бланки документів на участь у конкурсі можна одержати за адресою: м.Старобільськ, вул.Центральна, 36, к.11 (тел.2-39-38).

За роз’ясненнями щодо оформлення документів для участі в конкурсі перевізник-претендент має право звернутися до організатора усній чи письмовій формі.

Місце, дата та час проведення засідання конкурсного комітету: 15.02.2019 року, 10.00 годині в сесійній залі Старобільської міської ради.

 

УМОВИ
проведення конкурсу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських маршрутах загального користування у м.Старобільську

1.Умови проведення конкурсу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських маршрутах загального користування у м.Старобільську (далі – Умови) розроблені відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», постанов Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» та від 18.02.1997 №176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 12.04.2007 №285 «Про затвердження Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режиму руху» і застосовуються для визначення автомобільних перевізників на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міському маршруті загального користування в м.Старобільську (далі - конкурс).

2.Організатором проведення конкурсів з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських маршрутах загального користування, які не виходять за межі м.Старобільськ є виконавчий комітет Старобільської міської ради (далі - Організатор ).

3. Конкурс є відкритим для всіх претендентів. Рішення щодо проведення конкурсу приймає Організатор.

4. У конкурсі на визначення автомобільного перевізника на автобусному маршруті загального користування можуть брати участь автомобільні перевізники, які мають ліцензію на той вид послуг, що виносять на конкурс, на законних підставах використовують у достатній кількості сертифіковані автобуси відповідного класу, відповідають вимогам, викладеним у статті 34 Закону України «Про автомобільний транспорт».

5. Забороняється використання перевізником автобусів, переобладнаних з вантажних транспортних засобів.

У разі відсутності перевізників-претендентів, які мають автобуси, що відповідають умовам конкурсу, конкурс проводиться серед претендентів, які пропонують використовувати на даному маршруті автобуси, що відповідають вимогам безпеки, але не відповідають умовам конкурсу за класом, пасажиромісткістю, параметрами комфортності, з урахуванням поданих інвестиційних проектів-зобов'язань щодо оновлення парку автобусів, які будуть повністю відповідати всім вимогам, у термін до п'яти років.

6. Організатор перевезень приймає рішення про недопущення до участі в конкурсі перевізника-претендентів, які:

1) подали до участі в конкурсі неналежним чином оформлені документи, чи не в повному обсязі а також такі, що містять недостовірну інформацію;

2) визнані банкрутом або щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство (за винятком того, стосовно якого проводиться процедура санації), або який перебуває у стадії ліквідації;

3) не відповідають вимогам статті 34 Закону України «Про автомобільний транспорт»;

4) не мають достатньої кількості транспортних засобів для виконання перевезень,затвердженої обов'язковим умовами конкурсу,та перевезень, які повинні виконуватися відповідно до чинних договорів (дозволів). Достатня кількість транспортних засобів визначається як кількість автобусів, необхідних для виконання перевезень, та кількість резервних транспортних засобів, яка становить 10 відсотків необхідної кількості автобусів для виконання перевезень;

5) мають несплачені штрафні санкції, або водії якого мають несплачені штрафи, накладені відповідно до ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, неоскаржені у судовому порядку (що були накладені не пізніше ніж за 20 днів до дати проведення конкурсу);

6) подали конкурсну пропозицію, що не відповідає умовам конкурсу, крім випадків передбачених частиною третьою статті 44 ЗУ «Про автомобільний транспорт»;

7) подав до участі в конкурсі більшу кількість автобусів, ніж це передбачено умовами конкурсу.

7. Об'єктом конкурсу може бути автобусний маршрут (кілька маршрутів) загального користування.

Адреса місцезнаходження/поштова:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон приймальні:   (06461) 2-19-90
Електронна пошта:   misto.starobilsk@gmail.com