Понеділок, 01 March, 2021
Подати електронне звернення

Відбір суб'єктів для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

Старобільська міська рада оголошує конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.

egoz

Об’єкт оцінки №1

Земельна ділянка несільськогосподарського призначення, розташована за адресою: Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Лангемака, 76.

Площа: 0,6365 га.

Цільове призначення: для обслуговування виробничо-складських приміщень (код по КВЦПЗ J.11.02).

Об’єкт оцінки №2

Земельна ділянка несільськогосподарського призначення, розташована за адресою: Луганська обл., м. Старобільськ, вул. Миру, 6.

Площа: 0,0116 га.

Цільове призначення: для обслуговування нежилого приміщення, крамниці (код по КВЦПЗ В.03.07).

Місце, час, дата проведення конкурсу: Луганська обл., м.Старобільськ, вул. Центральна, 36, 30 листопада 2020 року о 10.00.

Конкурс здійснюється відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, затвердженого рішенням Старобільської міської ради №11/6 від 23 вересня 2016 року.

Претенденти, які бажають взяти участь в конкурсі, подають до міської ради заяву на участь у конкурсі за встановленою формою на кожний об’єкт окремо.

До заяви додаються:

- копії установчих документів претендента;

- копію ліцензії та сертифікату на право здійснення оціночної діяльності;

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів (кваліфікаційне свідоцтво, посвідчення про підвищення кваліфікації), яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки;

- інформація про претендента - відомості про діяльність претендента (рік заснування, перелік робіт з оцінки, наявність відокремлених структурних підрозділів (філій, дочірніх підприємств тощо), іншу інформацію щодо досвіду у сфері оцінки майна претендента в Україні та інших країнах світу);

- інформація про оцінювачів, що перебувають у трудових відносинах з претендентом, а також залучаються ним до виконання робіт з оцінки та підписання звіту про оцінку майна (кваліфікація, стаж роботи, членство у саморегулівних організаціях оцінювачів тощо).

При цьому один і той самий оцінювач може бути залучений до виконання робіт з оцінки одного об’єкта лише одним претендентом.

- конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також строк виконання робіт з експертної оцінки земельної ділянки (подаються у запечатаному конверті).

Вимоги до претендентів:

-     досвід роботи суб’єктом оціночної діяльності у сфері оцінки земель.

Кінцевий термін подання документів:

Прийом заяв та документів для участі в конкурсі завершується 24 листопада 2020 року (включно).

Заяву з конкурсною документацією слід подавати до виконавчого комітету Старобільської міської ради за адресою: Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36. Телефон для довідок (06461) 2-19-90.

 

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ

Виконавчий комітет Старобільської міської ради повідомляє, що 30 листопада 2020 р. відбувся конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель.
      За рішенням Комісії переможцем конкурсу було визнано ТОВ Агенство нерухомості “Дісконт”.

Адреса місцезнаходження/поштова:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон приймальні:   +38(06461) 2-19-90, +38(095) 565-08-59
Електронна пошта:   misto.starobilsk@gmail.com
     
    facebook    youtube