Четвер, 02 December, 2021
Подати електронне звернення

Відбір суб'єктів для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

Старобільська міська рада оголошує конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.

egoz

Об’єкт оцінки №1

Земельна ділянка несільськогосподарського призначення, розташована за адресою: Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Лугова, 6.

Площа:0,0825 га.

Цільове призначення:для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), (код по КВЦПЗ - В.02.02.01).

Об’єкт оцінки №2

Земельна ділянка несільськогосподарського призначення, розташована за адресою: Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Молодіжна, 5А.

Площа: 0,0240.

Цільове призначення: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), (код по КВЦПЗ - В.02.02.01).

Об’єкт оцінки №3

Земельна ділянка несільськогосподарського призначення, розташована за адресою: Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Буткова, 4, площею.

Площа: 0,0150 га.

Цільове призначення: для обслуговування нежитлової будівлі (складських приміщень, (код по КВЦПЗ - В.03.07).

Об’єкт оцінки №4

Земельна ділянка несільськогосподарського призначення, розташована за адресою: Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Буткова, 4.

Площа: 0, 2985 га.

Цільове призначення: для обслуговування нежитлової будівлі (складських приміщень, (код по КВЦПЗ - В.03.07).

Об’єкт оцінки №5

Земельна ділянка несільськогосподарського призначення, розташована за адресою: Луганська обл., Старобільський р-н, с.Половинкине, вул.Соснова, 21.

Площа: 0, 2500 га.

Цільове призначення: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), (код по КВЦПЗ - В.02.02.01).

Місце, час, дата проведення конкурсу: Луганська обл., м.Старобільськ, вул. Центральна, 36, 27 квітня 2021 року о 10.00.

Конкурс здійснюється відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на території Старобільської міської територіальної громади, затвердженого рішенням Старобільської міської ради № 9/4 від 25 березня 2021 року.

Претенденти, які бажають взяти участь в конкурсі, подають до міської ради заяву на участь у конкурсі за встановленою формою на кожний об’єкт окремо.

До заяви додаються:

- копії установчих документів претендента;

- копію ліцензії та сертифікату на право здійснення оціночної діяльності;

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів (кваліфікаційне свідоцтво, посвідчення про підвищення кваліфікації), яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки;

- інформація про претендента - відомості про діяльність претендента (рік заснування, перелік робіт з оцінки, наявність відокремлених структурних підрозділів (філій, дочірніх підприємств тощо), іншу інформацію щодо досвіду у сфері оцінки майна претендента в Україні та інших країнах світу);

- інформація про оцінювачів, що перебувають у трудових відносинах з претендентом, а також залучаються ним до виконання робіт з оцінки та підписання звіту про оцінку майна (кваліфікація, стаж роботи, членство у саморегулівних організаціях оцінювачів тощо).

При цьому один і той самий оцінювач може бути залучений до виконання робіт з оцінки одного об’єкта лише одним претендентом.

- конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також строк виконання робіт з експертної оцінки земельної ділянки (подаються у запечатаному конверті).

Вимоги до претендентів:

-     досвід роботи суб’єктом оціночної діяльності у сфері оцінки земель.

Кінцевий термін подання документів:

Прийом заяв та документів для участі в конкурсі завершується 20 квітня 2021 року (включно).

Заяву з конкурсною документацією слід подавати до виконавчого комітету Старобільської міської ради за адресою: Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36. Телефон для довідок (095) 565-08-59

 

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ

Виконавчий комітет Старобільської міської ради повідомляє, що 30 листопада 2020 р. відбувся конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель.
      За рішенням Комісії переможцем конкурсу було визнано ТОВ Агенство нерухомості “Дісконт”.

Адреса місцезнаходження/поштова:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон приймальні:   +38(06461) 2-19-90, +38(099) 406-55-29
Електронна пошта:  

misto.starobilsk@gmail.com

     
    facebook    youtube