Понеділок, 15 жовтня, 2018

Відбір суб'єктів для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

Старобільська міська рада оголошує конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.

Об’єкт оцінки №1

Земельна ділянка несільськогосподарського призначення, розташована за адресою: Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Південна, 42.

Площа: 0,1788 га.

Цільове призначення: для обслуговування комплексу нежитлових будівель.

Об’єкт оцінки №2

Земельна ділянка несільськогосподарського призначення, розташована за адресою: Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Південна, 40.

Площа: 0,3333 га.

Цільове призначення: для обслуговування комплексу нежитлових будівель.

Об’єкт оцінки №3

Земельна ділянка несільськогосподарського призначення, розташована за адресою: Луганська обл., м.Старобільськ, пл.Товарна, 6.

Площа: 0,0493 га.

Цільове призначення: для обслуговування нежитлових будівель.

Місце, час, дата проведення конкурсу:

Луганська обл., м.Старобільськ, вул. Центральна, 36, 24 травня 2018 року  об 11.00.

Конкурс здійснюється відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, затвердженого рішенням Старобільської міської ради №11/6 від 23 вересня 2016 року.

Претенденти, які бажають взяти участь в конкурсі, подають до міської ради заяву на участь у конкурсі за встановленою формою на кожний об’єкт окремо.

До заяви додаються:

- копії установчих документів претендента;

- копію ліцензії та сертифікату на право здійснення оціночної діяльності;

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів (кваліфікаційне свідоцтво, посвідчення про підвищення кваліфікації), яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки;

- інформація про претендента - відомості про діяльність претендента (рік заснування, перелік робіт з оцінки, наявність відокремлених структурних підрозділів (філій, дочірніх підприємств тощо), іншу інформацію щодо досвіду у сфері оцінки майна претендента в Україні та інших країнах світу);

- інформація про оцінювачів, що перебувають у трудових відносинах з претендентом, а також залучаються ним до виконання робіт з оцінки та підписання звіту про оцінку майна (кваліфікація, стаж роботи, членство у саморегулівних організаціях оцінювачів тощо).

При цьому один і той самий оцінювач може бути залучений до виконання робіт з оцінки одного об’єкта лише одним претендентом.

- конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також строк виконання робіт з експертної оцінки земельної ділянки (подаються у запечатаному конверті).

Вимоги до претендентів:

-     досвід роботи суб’єктом оціночної діяльності у сфері оцінки земель.

Кінцевий термін подання документів:

Прийом заяв та документів для участі в конкурсі завершується 17 травня 2018 року (включно).

Заяву з конкурсною документацією слід подавати до виконавчого комітету Старобільської міської ради за адресою: Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36. Телефон для довідок (06461) 2-39-38.

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ

Виконавчий комітет Старобільської міської ради  повідомляє, що 24 травня 2018р. відбувся конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель.

За рішенням Комісії переможцем конкурсу було визнано ТОВ «Біном - Груп» м.Полтава.

Адреса місцезнаходження/поштова:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон приймальні:   (06461) 2-19-90
Електронна пошта:   misto.starobilsk@gmail.com