Четвер, 13 грудня, 2018

Конкурс на визначення виконавця

Виконавчий комітет Старобільської міської ради Луганської області оголошує конкурс з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсу щодо визначення автомобільного перевізника на автобусному маршруті загального користування в м. Старобільськ.

Об’єктом конкурсу є виконання функцій з підготовки матеріалів щодо умов конкурсу, паспорту автобусного маршруту, аналізу одержаних пропозицій та їх оцінки, договорів з переможцем конкурсу та інших матеріалів.

 

УМОВИ КОНКУРСУ

проведення конкурсу для визначення на конкурсних засадах підприємства (організації)

для здійснення функцій робочого органу


1. Загальні положення.

1) Ці умови визначають процедуру підготовки та проведення конкурсу для визначення на конкурсних засадах підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міському автобусному маршруті загального користування м.Старобільськ  (далі – конкурс).

2) Терміни, що вживаються в цих умовах, мають таке значення:

конкурсний комітет – орган, утворений організатором для розгляду конкурсних пропозицій та прийняття рішення про переможця конкурсу для визначення на конкурсних засадах підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міському автобусному маршруті загального користуванням;

організатор – виконавчий комітет Старобільської міської ради.

3) Проведення конкурсу забезпечує конкурсний комітет виконавчого комітету Старобільської міської ради Луганської області.

4) Об’єктом конкурсу є виконання функцій з підготовки матеріалів щодо умов конкурсу, паспортів автобусних маршрутів, аналізу одержаних пропозицій та їх оцінки, договорів з переможцями конкурсу та інших матеріалів.

5) Конкурсний комітет виконавчого комітету Старобільської міської ради розміщує не пізніше ніж за 30 днів до початку конкурсу в засобах масової інформації оголошення про проведення конкурсу та його умови.

6) У конкурсі можуть брати участь підприємства (організації), що:

а) мають фахівців та досвід роботи не менше трьох років з питань організації пасажирських перевезень, у тому числі досвід із забезпечення розроблення паспортів автобусних маршрутів загального користування з визначенням необхідної кількості автобусів, їх пасажиромісткості, класу, технічних та екологічних показників, розкладу руху та обстеження дорожніх умов на предмет відповідності їх вимогам щодо організації регулярного автобусного сполучення.

б) мають у власності або користуються на законних підставах офісним приміщенням, легковим автомобілем для обстеження дорожніх умов на автобусних маршрутах, комп’ютерною технікою (у тому числі принтерами, сканерами, копіювальним апаратом тощо), засобами зв’язку (телефонним, факсимільним, електронним).

7) Не допускаються до участі в конкурсі підприємства (організації), які надають послуги з перевезень, провадять діяльність на ринку транспортних послуг, пов’язану з наданням послуг з перевезень, представляють інтереси окремих автомобільних перевізників.

2. Перелік документів, що подаються на участь у конкурсі.

1) Для участі в конкурсі претендент подає заяву на участь у конкурсі на визначення робочого органу та наступні документи:

- заява про участь у конкурсі встановленого зразка.
- завірена копія свідоцтва про державну реєстрацію підприємства (організацію).
- завірена копія Статуту (Положення) підприємства (організації).
- завірені копії документів, що підтверджують наявність фахівців у галузі автомобільного транспорту та їх освіту.
- завірені копії документів, що підтверджують наявність офісного приміщення, легкових автомобілів, комп’ютерної техніки, засобів зв’язку.

2) Конкурс є відкритим для всіх претендентів, які відповідають вимогам, що передбачені умовами.

3) Переможцем конкурсу визначається підприємство (організація), яке за оцінкою конкурсного комітету найбільше відповідає умовам конкурсу.

Рішення про результати конкурсу приймається конкурсним комітетом на закритому засіданні в присутності не менш як половини його складу відкритим голосуванням простою більшістю голосів. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос головуючого на засіданні конкурсного комітету.

Переможець конкурсу оголошується на відкритому засіданні конкурсного комітету із запрошенням на нього всіх претендентів.

4) Якщо в конкурсі взяв участь тільки один претендент, переможцем конкурсу може бути визначений цей претендент.

5) Організатор на підставі рішення конкурсного комітету приймає рішення про введення в дію та укладає з переможцем конкурсу договір про виконання функцій робочого органу. Строк дії договору встановлюється за домовленістю між організатором та робочим органом, але не більш як на три роки.

6) Неврегульовані організатором спори розв’язуються в установленому законодавством порядку.

 

Документи для участі у конкурсі приймаються з 17 вересня 2018 року до 10 жовтня 2018 року включно за адресою: м.Старобільськ, вул. Центральна, буд.36, каб.11.

Конкурс відбудеться в приміщенні Старобільської міської ради 15 жовтня 2018 року о 10 год. за адресою: м.Старобільськ, вул. Центральна, буд.36, сесійна зала.

Додаткова інформація щодо порядку проведення конкурсу надаються міською радою. Контактний телефон: 2-19-90. Адреса: м.Старобільськ, вул.Центральна, буд.36, каб.11.


 

Адреса місцезнаходження/поштова:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон приймальні:   (06461) 2-19-90
Електронна пошта:   misto.starobilsk@gmail.com