Неділя, 19 серпня, 2018

Обговорюємо містобудівну документацію

mistobuduvannja

Виконком Старобільської міської ради повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті
містобудівної документації «Детальний план території м.Старобільськ обмеженої вул.Айдарська-Велика Садова та вул.Центральна-Слобожанська в м.Старобільськ Луганської області».

 

 

 

 

Детальний план території розроблено з метою зміни цільового призначення земельної ділянки за адресою: Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Айдарська, 1-Б із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення в землі житлової та громадської забудови (для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Замовником містобудівної документації «Детальний план території м.Старобільськ обмеженої вул.Айдарська-Велика Садова та вул.Центральна-Слобожанська в м.Старобільськ Луганської області» є виконком Старобільської міської ради, розробник ЧП Чуприна Т.І.

Ознайомитись з проектом «Детальний план території м.Старобільськ обмеженої вул.Айдарська-Велика Садова та вул.Центральна-Слобожанська в м.Старобільськ Луганської області»

         pdf REG   ВСІ ПРОЕКТИ З МІСТОБУДУВАННЯ

 

 

Останній строк подання пропозицій 03.09.2018 включно за адресою:
у письмовій формі – 92700, м.Старобільськ, вул.Центральна, буд.36, Старобільська міська рада, каб.10.
в електронній форміЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Адреса місцезнаходження/поштова:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон приймальні:   (06461) 2-19-90
Електронна пошта:   misto.starobilsk@gmail.com