Неділя, 24 вересня, 2017

ЗАКРІПЛЕННЯ ЗА ДІЛЬНИЦЯМИ
депутатів Старобільської міської ради VII скликання

 №з/п 

Прізвище, Ім'я,

По батькові

Межі дільниці

1 Авдєєнко Володимир Ілліч кв.Ватутіна - №№ 30, 32, 40-47, 50, 50а, 50б, 51;
кв.І.Савича (кв.Пархоменка)
2 Барабаш Світлана Олексіївна кв.Ватутіна - №№ 61-69;
кв.Дружби (кв.Орджонікідзе);
кв.Південний
3 Гусакова Наталія Миколаївна вул.Бурляя;
вул.Велика Садова (вул.ІІІ Інтернаціоналу) –
№№ 66, 68, 68а, 70, 72, 74-76, 78, 80, 83-238;
вул.Б.Гринченка (вул.Куйбышева);
вул.Зарічна;
вул.Коцюбинського;
вул.Лугова;
вул.Лесі Українки (вул.Жукова);
вул.Монастирська (вул.Кірова) - №№ 54-268;
вул.Центральна (вул.Комунарів) - №№ 1-55, 57, 59, 61, 63;
вул.Шафрановського (вул.К.Либкнехта)
4 Демковський Степан Петрович кв.Ватутіна - №№ 12-32, 34, 35,  40-47, 50, 50а, 50б, 51;
вул.Пушкіна
5 Івашко Наталія Олександрівна вул.О.Зілотті (вул.Блюхера);
вул.О.Кобиляцької (вул.К.Маркса);
вул.Некрасова;
вул.Петруні (вул.Панфилова);
вул.Радищева;
вул.Східна;
вул.Центральна (вул.Комунарів) - №№ 56, 58, 60, 62, 64-132;
пров.Ярмарковий
6 Козачок Олексій Іванович вул.Грушевського (вул.Пархоменко);
вул.Курчатова;
вул.Повітрянофлотська;
вул.Локомотивна;
вул.Ломоносова, пров.Ломоносова;
вул.Молодогвардійська;
вул.Піонерська;
вул.Перемоги;
вул.Обручева; 
вул.Франка;
вул.Чкалова
7 Кондратьєв Олександр Леонідович вул.Геологічна;
вул.Заводська;
вул.Залізнична;
вул.Індустріальна;
вул.Курчатова;
вул.Кутузова;
вул.Лангемака (вул.Р.Люксембург ) - №№ 1-105;
вул.Новоайдарська;
вул.Новорубіжна;
вул.Пісчана;
вул.Повітрянофлотська
8 Кривошея Валентина Анатоліївна пров.Амбулаторний;
вул.Лангемака (вул.Р.Люксембург) - №№ 106-195;
вул.Рубіжна;
вул.Стаханова;
вул.Суворова;
вул.Фабрична
9 Круковський Олег Олександрович вул.Велика Садова (вул.ІІІ Інтернаціоналу) –  №№ 3-65, 67, 69, 71, 73, 77, 79, 81;
вул.Руднєва (вул.Володарського);
вул.Діденка (вул.Ворошилова);
вул.Монастирська (вул.Кірова) -  №1-53;
вул.П.Болота (вул.Енгельса)
10 Лаврова Раїса Іванівна вул.Гімназична (вул.Жовтнева); 
вул.Дойчева;
вул.Кошового;
пров.Красіна;
вул.Малосадова;
пров.Мирний;
вул.Пушкіна;
пров.Скоморохова (пров. Петровського);
пл.Б.Хмельницького;
вул.Червона
11 Липовий Роман Олександрович кв.Ватутіна - №№ 12-29, 31, 33, 34, 35, 52,53, 56, 57, 60-65;
кв.Дружби (кв.Орджонікідзе);
кв.І.Савича (кв.Пархоменка)
12 Лисюк Галина Михайлівна кв.Ватутіна - №№1-11;
вул.Луганська;
вул.Чайковського;
вул.Генерала Стоянова (вул.Чапаєва);
вул.Південна
13 Літвінова Яна Миколаївна вул.Лесі Українки (вул.Жукова);
вул.Велика Садова (вул.ІІІ Інтернаціоналу) - №№ 66, 68, 68а, 70, 72, 74-76, 78,80, 83-238; 
вул.Монастирська (вул.Кірова) -  №№ 54-268;
вул.Коцюбинського
14 Малахов Віктор Вікторович пров.Бутовський;
вул.Воїнів Інтернаціоналістів;
пров.Загородній;
пров.Робочий;
вул.Толбухіна;
вул.Чехова
15 Михайлова Надія Євгеніївна вул.Биковського;
вул.Гаршина;
вул.Київська;
вул.Лермонтова;
вул.Молодіжна
16 Моложон Микола Анатолійович вул.Геологічна;
вул.Заводська;
вул.Залізнична;
вул.Індустріальна;
вул.Кутузова;
вул.Лангемака (вул.Р.Люксембург) - №№1 -105;
вул.Новоайдарська;
вул.Новорубіжна;
вул.Пісчана;
вул.Свободи
17 Періг Валентина Михайлівна пл.Базарна;
пров.Будівельний;
пл.Гоголя;
пров.Зелений (пров.К.Маркса);
пров.Спортивний;
вул.Трудова;
вул.Чернишевського;
вул.Шевченка;
пров.Ярмарковий
18 Приходько Марія Іванівна вул.Магонова (вул.Коваленко);
вул.Короленко;
вул.Ромашко (вул.Косіора);
вул.Червоноармійська;
вул.Магістральна;
вул.Маяковського;
вул.Мічуріна;
вул.Потьомкіна
19 Рибалка Ольга Леонідівна пров.Веселий; 
вул.Кожухова (вул.40 років Жовтня);
пров.Набережний;
вул.Свободи;
вул.Слов’янська;
вул.Ювілейна
20 Романенко Роман Сергійович вул.Биковського;
вул.Гаршина;
вул.Київська;
вул.Лермонтова;
вул.Молодіжна
21 Толок Микола Васильович вул.Буткова (вул.Щорса);
вул.Муранова;
вул.І.М.Світличного (вул. Урицького);
вул.Слобожанська (вул.Леніна);
пров.Театральний
22 Трубачов Сергій Анатолійович вул.Озерна;
вул.Козацька (вул.Свердлова);
вул.Мала Садова (вул.Семашко);
вул.Старотаганрозька 
23 Усачова Ольга Станіславівна вул.1 Травня;
вул.8 Березня;
вул.Генерала Стоянова (Чапаєва);
вул.Нахімова;
пров.Новий;
пл.Товарна;
пров.Транспортний
24 Флят Олександр Олександрович вул.Аграрна (вул.Котовського);
вул.Андрющенко;
вул.Вокзальна;
вул.Комсомольська;
вул.Кооперативна;
вул.Миру (вул.Пролетарська);
вул.Набережна;
вул.Незалежності (вул.Радянська);
вул.Пірогова;
вул.В.Сосюри (вул.Крупської);
вул.Чернова (вул.Постишева)
25 Хоруженко Олександр Володимирович вул.Булавіна;
вул.Буткова (вул.Щорса);
вул.Горького;
вул.Енергетична;
вул.Мерцалова (вул.Калініна);
вул.Муранова;
вул.Павловського (вул.Дзержинського);
вул.І.М.Світличного (вул.Урицького);
вул.Слобожанська (вул.Леніна);
пров.Театральний
26 Чуприна Віталій Олексійович вул.Айдарська (вул.Фрунзе);
вул.П.Анорова;
вул.Вишнева (вул.Медведєва);
пров.Партизанський;
вул.Т.Рибаса;
пров.Сотника Синельникова (пров.Артема);
вул.Харківська;
вул.Челюскінців;
вул.Червоне містечко