Вівторок, 21 листопада, 2017

 ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ
Старобільської міської ради VII скликання

(Положення про постійні комісії Старобільської міської ради сьомого скликання)

№з/п

Прізвище, Ім'я,

По батькові

Посада Комісія
       
1 Приходько Марія Іванівна Голова комісії

Постійна комісія з питань економічного розвитку, бюджету, фінансів та комунальної власності

 

Затверджено рішеннями міської ради №1/7, 1/8 від 19 листопада 2015 року (із змінами внесеними рішенням від 22.01.2016 року №3/5, рішенням від 26.02.2016 року №4/42, рішенням від 27.04.2016 року №6/6)

      
2 Івашко Наталія Олександрівна Член комісії
3 Лаврова Раїса Іванівна Член комісії
4 Лисюк Галина Михайлівна Член комісії
5 Козачок Олексій Іванович Член комісії
6 Рибалка Ольга Леонідівна Член комісії
7 Хоруженко Олександр Володимирович Член комісії
       
1 Романенко Роман Сергійович Голова комісії

Постійна комісія з питань земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

 

Затверджено рішеннями міської ради №1/13, 1/14 від 24 листопада 2015 року (із змінами внесеними рішенням від 22.01.2016 року №3/6рішенням від 26.02.2016 року №4/42, рішенням від 22.11.2016 №13/2, рішенням від 31.08.2017 №29/3)

2 Кондратьєв Олександр Леонідович Член комісії
3 Круковський Олег Олександрович Член комісії
4 Михайлова Надія Євгеніївна Член комісії
5 Толок Микола Васильович Член комісії
       
1 Авдєєнко Володимир Ілліч Голова комісії

Постійна комісія з питань інфраструктури міста

 

Затверджено рішеннями міської ради №1/13, 1/14 від 24 листопада 2015 року (із змінами внесеними рішенням від 22.01.2016 року №3/6, від 27.07.2016 року №10/7)

2 Демковський Степан Петрович Член комісії
3 Коваленко Віктор Іванович Член комісії
4 Кривошея Валентина Анатоліївна Член комісії
5 Липовий Роман Олександрович Член комісії
6 Малахов Віктор Вікторович Член комісії
7 Усачова Ольга Станіславівна Член комісії
       
1 Чуприна Віталій Олексійович Голова комісії

Постійна комісія з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку та інформації

 

Затверджено рішеннями міської ради №1/13, 1/14 від 24 листопада 2015 року (із змінами внесеними рішенням від 22.01.2016 року №3/6, рішенням від 30.03.2016 року №5/26, рішенням від 27.04.2016 року №6/7, рішеннями від 31.05.20167/9, №7/10 та №7/28, рішенням від 23.02.201717/10, рішенням від 31.08.2017 №29/3, рішенням від 14.09.2017 №30/5)

2 Журилов Олександр Іванович Член комісії
3 Моложон Микола Анатолійович Член комісії
4 Періг Валентина Михайлівна Член комісії
5 Трубачов Сергій Анатолійович Член комісії
6 Флят Олександр Олександрович Член комісії

 

ДОВІДКОВО:

25.11.2015р. Заява голів депутатських фракцій "УКРОП", "САМОПОМІЧ", "Радикальна партія Ляшка" про відмову від посад у представницьких органах, виконавчій владі та депутатських комісіях. 
23.12.2015р. Заява депутата Івашко Н.О. про включення до постійній комісії з питань економічного розвитку, бюджету, фінансів та комунальної власності.
23.12.2015р. Заява депутата Малахова В.В. про включення до постійній комісії з питань інфраструктури міста.
23.12.2015р. Заява депутата Гусакової Н.М. про включення до постійній комісії з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку та інформації.
23.12.2015р. Заява депутата Періг В.М. про включення до постійній комісії з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку та інформації.
23.12.2015р. Заява депутата Михайлової Н.Є. про включення до постійній комісії з питань земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.
23.12.2015р. Заява депутата Флят О.О. про включення до постійній комісії з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку та інформації.
23.12.2015р. Заява депутата Круковського О.О. про включення до постійній комісії з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку та інформації.
23.12.2015р. Заява депутата Чуприни В.О. про включення до постійній комісії з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку та інформації.
23.12.2015р. Заява депутата Козачок О.І. про включення до постійній комісії з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку та інформації.
18.01.2016р. Заява депутата Круковського О.О. про включення до постійній комісії з питань земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

 

Адреса місцезнаходження/поштова:         92700, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон приймальні:   (06461) 2-19-90
Електронна пошта:   misto.starobilsk@gmail.com