Неділя, 13 June, 2021
Подати електронне звернення

Оголошення про формування конкурсної комісії

Виконком Старобільської міської ради оголошує про формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади керівника комунального закладу охорони здоров’я - Генерального директора Комунального некомерційного підприємства «Старобільська багатопрофільна лікарня» Старобільської міської ради Луганської області.

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1094, рішення виконавчого комітету Старобільської міської ради від 07.06.2021 р. №184 «Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади керівника комунального закладу охорони здоров’я - Генерального директора Комунального некомерційного підприємства «Старобільська багатопрофільна лікарня» Старобільської міської ради Луганської області», виконавчий комітет Старобільської міської ради Луганської області оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади керівника комунального закладу охорони здоров’я - Генерального директора Комунального некомерційного підприємства «Старобільська багатопрофільна лікарня» Старобільської міської ради Луганської області.

До складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:

- представники виконавчого комітету Старобільської міської ради Луганської області як органу управління;

- представники трудового колективу Комунального некомерційного підприємства «Старобільська багатопрофільна лікарня» Старобільської міської ради Луганської області, обрані на загальних зборах трудового колективу;

- представники галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я.

Галузеві професійні спілки, громадські об’єднання у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності подають по чотири кандидатури органу управління, який визначає представників до складу конкурсної комісії з таких кандидатур та/або з переліку незалежних експертів у сфері охорони здоров’я у кількості, рівній кількості представників органу управління.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

- наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;

- накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення

- протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили; - наявність конфлікту інтересів.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до виконавчого комітету Старобільської міської ради протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення (до 22 червня 2021 року включно) за адресою: 92703, Луганська область, м.Старобільськ, вул.Центральна, буд. 36 (2 поверх, каб. №205), у робочі дні з 08.00 до 17.00, у п’ятницю з 08.00 до 15.30.

Телефон для довідок: +38(099)406-55-29

 

Адреса місцезнаходження/поштова:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон приймальні:   +38(06461) 2-19-90, +38(099) 406-55-29
Електронна пошта:   misto.starobilsk@gmail.com
     
    facebook    youtube