Вівторок, 27 July, 2021

РОЗДІЛ ПРАЦЮЄ У ТЕСТОВОМУ РЕЖИМІ!

Шановні громадяни!

Через даний розділ ви можете звернутися безпосередньо до посадовців виконавчого комітету Старобільської міської ради та оперативно отримати первинну консультацію з питань, що відносяться до компетенції Старобільської міської ради та її виконкому. Для отримання розгорнутої відповіді за резолюцією міського голови звертайтеся на офіційну пошту міської ради.

Перед написанням звернення просимо уважно ознайомитись з переліком питань, які вирішують конкретні відділи виконавчого комітету Старобільської міської ради, а також із зверненнями, що вже надходили, та наданими на них відповідями.

Якщо питання, порушене у зверненні, не відноситься до компетенції фахівця, якому воно адресовано, то звернення буде переадресоване на відділ, до кола повноважень якого належить вирішення порушеного питання.


 

incognito       МИСЛІЧЕНКО Юрій Миколайович
  Начальник відділу з питань житлово-комунального господарства та комунального майна
 
   Компетенції відділу: Реалізація державної та міської політики в галузі житлово-комунального господарства; сприяння розвитку житлово-комунального господарства міста з питань утримання, експлуатації та ремонту об’єктів благоустрою, дорожнього будівництва; підготовка документів для проведення капітального та поточного ремонту об’єктів, що належать до комунальної власності; здійснення контролю за благоустроєм та санітарним станом території міста.
 
  Звернутися
Переглянути публічні звернення та відповіді

 

 03.01.2021           Шановний Юрію Миколайович!! Мешканці будинку 2 на кв. Південнім зверталися в письмовій формі до Старобільської міської ради щодо прибирання зрізаних гілок та стовбурів біля будинку, Зрізанні здуйснено працівниками РЕМу, які поивнні були прибрати це сміття. Але на сьгоднішній день купи гілок и стовбурів захаращують прибудинкову територію. Скажіть будь ласка коли буде здійснено прибирання?
    Ніколіна Тетяна 
 06.01.2021  

Шановна пані Тетяно!

Повідомляю, що Ваше електронне звернення щодо прибирання зрізаних гілок та стовбурів дерев біля будинку, розташованого на кварталі Південний №2 м.Старобільська, виконавчим комітетом Старобільської міської ради взято до роботи. На адресу комунального підприємства «Благоустрій м.Старобільськ», 05.01.2021 року виконавчим комітетом Старобільської міської ради направлено листа для проведення робіт з прибирання гілок дерев. Вказані роботи планується провести до 07.01.2021 року.

     
20.05.2021   Я Кичка Олена Олександрівна.Прошу зробити обрізку дерев,у кількості трьох тополь,що знаходяться поблизу мого приватного будинку.За адресою село Проїждже вулиця Центральна будинок 46.Дані дерева знаходяться в аварійному стані,які створюють небезпеку жителям,та моєму приватному будинку.У разі руйнування даних дерев,які можуть пошкодити мій приватний будинок,хто буде нести відповідальність,за пошкоджене майно.?Прошу дати відповіть.
     
21.05.2021  

Доброго дня пані Олено!

Ваше електронне звернення було отримано та зареєстроване Відділом житлово-комунального господарства, благоустрою та будівництва Старобільської міської ради Луганської області від 20.05.2021р. №28. За фактом Вашого звернення буде направлена інформація на адресу ПП "Соул консалт" м.Київ, яке виграло тендерну процедуру по підрізанню гілок дерев на території Старобільської міської територіальної громади. Терміни виконання робіт будуть узгоджені з представниками ПП "Соул Консалт", про що Вам буде повідомлено додатково.

     
25.06.2021   Шановний Юрію Миколайович, скажіть, будь ласка коли у цому роцi буде проведене грейдерування вулиці Лугова
     
29.06.2021  
Доброго дня шановний пане Євгене!
 
Ваше електронне звернення від 25.06.2021 року Відділом житлово-комунального господарства, благоустрою та будівництва Старобільської міської ради Луганської області отримане та зареєстроване за вх. від 29.06.2021 р. №59.
За результатами  проведених публічних закупівель переможцем послуг з грейдерування вулиць по Старобільській міській територіальній громаді у 2021 році стало комунальне підприємство "Благоустрій м.Старобільськ". Для виконання робіт з грейдерування вулиці Лугова м.Старобільськ Відділом житлово-комунального господарства, благоустрою та будівництва Старобільської міської ради Луганської області на адресу КП "Благоустрій м.Старобільськ" направлено листа вих. від 29.06.2021 р. №365.
     

 

incognito       КАЛІНІНА Ірина Володимирівна
  Начальник відділу земельних відносин
   
   Компетенції відділу: Здійснення контролю за використанням та охороною земель територіальної громади, підготовка проєктів рішень та нормативно-правових актів міської ради, контроль за укладанням договорів оренди землі їх умов, розгляд звернень громадян, участь у вирішенні земельних спорів та складання актів про порушення орендарями умов договорів оренди землі, видача довідок про наявність земельних ділянок, що включаються для врахування сукупного доходу сім'ї при наданні всіх видів соціальної допомоги.
 
  Звернутися
Переглянути публічні звернення та відповіді

 

 06.01.2021           Шановна Ірина Володимирівна, подивіться судову практику, ВАСУ, щодо надання копії договору оренди. Прошу Вас надати копію договорів оренди зелі на території автовокзалу на мою ел.адресу, можна без вказання "Особи №1 та №2"...На жаль особисто не можу приїхати, на 14 виключений...
     
 11.01.2021  

Шановний пане Юрію!

Дана сторінка розрахована для первинної консультації , відтак просимо Вас звернутися письмово з зазначеного питання до 205 кабінету виконавчого комітету Старобільської міської ради

 

incognito       КОРОБЕЦЬ Ольга Валентинівна
  Начальник відділу надання адміністративних послуг
   
 

 Компетенції відділу: Надання адміністративних послуг - реєстрація місця проживання; зняття з реєстрації місця проживання; видача довідки про реєстрацію місця проживання; видача довідки про зняття з реєстрації місця проживання; видача довідки про зареєстрованих осіб у житловому приміщенні; вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні 25 і 45- річного віку; послуги Держгеокадастру; послуги реєстрації ФОП, ЮО та ГО; послуги реєстації нерухомості; послуги архітектури; послуги рибного господарства.

 
  Звернутися
Переглянути публічні звернення та відповіді

 

02.07.2021           Доброго дня. Мені необхідно в ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ отримати довідку з місця реєстрації (проживання). Документ має відповідати вимогам Закону України "Про електронні довірчі послуги", Закону України "Про електронні документи та електронний документообіг". Тобто документ (не супровідний лист) має містити електронний підпис. Питання: як отримати електронний документ дистанційно (online)?
     
05.07.2021  

Шановний пане Владиславе !

На Ваше звернення стосовно отримання довідки про зареєстрованих осіб вам необхідно заповнити заяву, підписати заяву своїм електронним підписом, та направити заяву на електрону пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Також Ви можете звернутись особисто до відділу надання адміністративних послуг за місцем реєстрації місця проживання, та отримати довідку про зареєстрованих осіб.

Додаток: зразок заяви.

 

incognito       ЛАВКО Інна Володимирівна
  Начальник відділу організаційного забезпечення
   
 

 Компетенції відділу: Організація засідань постійних комісій та сесій міської ради, свят та урочистих заходів на території міста; надання відомостей стосовно зони діяльності депутатів міської ради, голів вуличних та квартальних комітетів; надання відомостей про постановку на квартирний облік, отримання тимчасового житла для ВПО; надання довідок для оформлення спадщини та про проведене поховання.

 
  Звернутися
Переглянути публічні звернення та відповіді

 

 

incognito       КВІТКО Ольга Володимирівна
  Начальник відділу територіального розвитку
   
 

 Компетенції відділу: Сприяння залученню інвестицій у економіку міської територіальної громади. Визначення основних напрямків інвестиційної політики, розроблення заходів, спрямованих на залучення внутрішніх та зовнішніх інвестицій та кредитних ресурсів, комунікація з міжнародними організаціями. Підготовка проектів для їх подання до Державного фонду регіонального розвитку, до програм та фондів, що реалізують міжнародну технічну допомогу в Україні.

 
  Звернутися
Переглянути публічні звернення та відповіді

 

 

incognito       БРИНІНА Ліна Анатоліївна
  Начальник відділу правового забезпечення
   
 

 Компетенції відділу: Організація правової роботу, спрямовану на правильне застосування, неухильне додержання та запобігання невиконанню вимог актів законодавства, інших нормативно-правових актів міською радою, її виконавчим комітетом та посадовими особами під час виконання покладених на них завдань і функціональних обов’язків; роз’яснення чинного законодавства України; захист прав та законних інтересів міського голови, міської ради та її виконавчого комітету у судах та інших органах.

 
  Звернутися
Переглянути публічні звернення та відповіді

 

 

incognito       ВЛАДИМИРОВА Наталія Анатоліївна
  Начальник відділу діловодства, контролю та звернень громадян
   
 

 Компетенції відділу: Відділ здійснює прийом заяв, скарг та пропозиції від громадян, прийом вхідної кореспонденції що надійшли на адресу Старобільської міської ради та її виконавчого комітету. Також у відділі діловодства можна записатись на особистий прийом до Старобільського міського голови, заступників міського голови, секретаря міської ради та керуючого справами (секретар) виконавчого комітету.

 
  Звернутися
Переглянути публічні звернення та відповіді

 

 

incognito       КЛЕНЬКА Оксана Михайлівна
  Провідний спеціаліст з бухгалтерського обліку, заступник головного бухгалтера, в.о. заступника міського голови з фінансових питань - головного бухгалтера
   
 

 Компетенції відділу: Ведення бухгалтерського обліку з дотриманням бюджетного законодавства та національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку в державному секторі, а також інших нормативно - правових актів щодо ведення бухгалтерського обліку, складання фінансової та бюджетної звітності, а також державної статистичної, зведеної та іншої звітності (декларацій) в порядку, встановленому законодавством по виконавчому комітету та установах, для яких виконавчий комітет Старобільської міської ради є головним розпорядником бюджетних коштів.

 
  Звернутися
Переглянути публічні звернення та відповіді

 

Адреса місцезнаходження/поштова:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон приймальні:   +38(06461) 2-19-90, +38(099) 406-55-29
Електронна пошта:  

misto.starobilsk@gmail.com

     
    facebook    youtube