Понеділок, 13 July, 2020

РОЗДІЛ ПРАЦЮЄ У ТЕСТОВОМУ РЕЖИМІ!

Шановні громадяни!

Через даний розділ ви можете звернутися безпосередньо до посадовців виконавчого комітету Старобільської міської ради та оперативно отримати первинну консультацію з питань, що відносяться до компетенції Старобільської міської ради та її виконкому. Для отримання розгорнутої відповіді за резолюцією міського голови звертайтеся на офіційну пошту міської ради.

Перед написанням звернення просимо уважно ознайомитись з переліком питань, які вирішують конкретні відділивиконавчого комітету Старобільської міської ради, а також із зверненнями, що вже надходили, та наданими на них відповідями.

Якщо питання, порушене у зверненні, не відноситься до компетенції фахівця, якому воно адресовано, то звернення буде переадресоване на відділ, до кола повноважень якого належить вирішення порушеного питання.


 

incognito       МИСЛІЧЕНКО Юрій Миколайович
  Начальник відділу з питань житлово-комунального господарства та комунального майна
 
   Компетенції відділу: Реалізація державної та міської політики в галузі житлово-комунального господарства; сприяння розвитку житлово-комунального господарства міста з питань утримання, експлуатації та ремонту об’єктів благоустрою, дорожнього будівництва; підготовка документів для проведення капітального та поточного ремонту об’єктів, що належать до комунальної власності; здійснення контролю за благоустроєм та санітарним станом території міста.
 
  Звернутися
Переглянути публічні звернення та відповіді

 

 

incognito       КАЛІНІНА Ірина Володимирівна
  Начальник відділу земельних відносин
   
   Компетенції відділу: Здійснення контролю за використанням та охороною земель територіальної громади, підготовка проєктів рішень та нормативно-правових актів міської ради, контроль за укладанням договорів оренди землі їх умов, розгляд звернень громадян, участь у вирішенні земельних спорів та складання актів про порушення орендарями умов договорів оренди землі, видача довідок про наявність земельних ділянок, що включаються для врахування сукупного доходу сім'ї при наданні всіх видів соціальної допомоги.
 
  Звернутися
Переглянути публічні звернення та відповіді

 

 

incognito       КОРОБЕЦЬ Ольга Валентинівна
  Начальник відділу надання адміністративних послуг
   
 

 Компетенції відділу: Надання адміністративних послуг - реєстрація місця проживання; зняття з реєстрації місця проживання; видача довідки про реєстрацію місця проживання; видача довідки про зняття з реєстрації місця проживання; видача довідки про зареєстрованих осіб у житловому приміщенні; вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні 25 і 45- річного віку; послуги Держгеокадастру; послуги реєстрації ФОП, ЮО та ГО; послуги реєстації нерухомості; послуги архітектури; послуги рибного господарства.

 
  Звернутися
Переглянути публічні звернення та відповіді

 

 

incognito       ЛАВКО Інна Володимирівна
  Начальник відділу організаційного забезпечення
   
 

 Компетенції відділу: Організація засідань постійних комісій та сесій міської ради, свят та урочистих заходів на території міста; надання відомостей стосовно зони діяльності депутатів міської ради, голів вуличних та квартальних комітетів; надання відомостей про постановку на квартирний облік, отримання тимчасового житла для ВПО; надання довідок для оформлення спадщини та про проведене поховання.

 
  Звернутися
Переглянути публічні звернення та відповіді

 

 

incognito       КВІТКО Ольга Володимирівна
  Начальник відділу територіального розвитку
   
 

 Компетенції відділу: Сприяння залученню інвестицій у економіку міської територіальної громади. Визначення основних напрямків інвестиційної політики, розроблення заходів, спрямованих на залучення внутрішніх та зовнішніх інвестицій та кредитних ресурсів, комунікація з міжнародними організаціями. Підготовка проектів для їх подання до Державного фонду регіонального розвитку, до програм та фондів, що реалізують міжнародну технічну допомогу в Україні.

 
  Звернутися
Переглянути публічні звернення та відповіді

 

 

incognito       БРИНІНА Ліна Анатоліївна
  Начальник відділу правового забезпечення
   
 

 Компетенції відділу: Організація правової роботу, спрямовану на правильне застосування, неухильне додержання та запобігання невиконанню вимог актів законодавства, інших нормативно-правових актів міською радою, її виконавчим комітетом та посадовими особами під час виконання покладених на них завдань і функціональних обов’язків; роз’яснення чинного законодавства України; захист прав та законних інтересів міського голови, міської ради та її виконавчого комітету у судах та інших органах.

 
  Звернутися
Переглянути публічні звернення та відповіді

 

 

incognito       ВЛАДИМИРОВА Наталія Анатоліївна
  Начальник відділу діловодства, контролю та звернень громадян
   
 

 Компетенції відділу: Відділ здійснює прийом заяв, скарг та пропозиції від громадян, прийом вхідної кореспонденції що надійшли на адресу Старобільської міської ради та її виконавчого комітету. Також у відділі діловодства можна записатись на особистий прийом до Старобільського міського голови, заступників міського голови, секретаря міської ради та керуючого справами (секретар) виконавчого комітету.

 
  Звернутися
Переглянути публічні звернення та відповіді

 

 

incognito       КЛЕНЬКА Оксана Михайлівна
  Провідний спеціаліст з бухгалтерського обліку, заступник головного бухгалтера, в.о. заступника міського голови з фінансових питань - головного бухгалтера
   
 

 Компетенції відділу: Ведення бухгалтерського обліку з дотриманням бюджетного законодавства та національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку в державному секторі, а також інших нормативно - правових актів щодо ведення бухгалтерського обліку, складання фінансової та бюджетної звітності, а також державної статистичної, зведеної та іншої звітності (декларацій) в порядку, встановленому законодавством по виконавчому комітету та установах, для яких виконавчий комітет Старобільської міської ради є головним розпорядником бюджетних коштів.

 
  Звернутися
Переглянути публічні звернення та відповіді

 

Адреса місцезнаходження/поштова:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон приймальні:   +38(06461) 2-19-90, +38(095) 565-08-59
Електронна пошта:   misto.starobilsk@gmail.com