Субота, 22 лютого, 2020

Вакантні посади

vakansiiВиконавчий комітет Старобільської міської ради Луганської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: завідувача сектору, адміністратора сектору паспортних та реєстраційних послуг відділу надання адміністративних послуг виконавчого комітету Старобільської міської ради; завідувача сектору, державного реєстратора сектору державно-реєстраційних послуг відділу надання адміністративних послуг виконавчого комітету Старобільської міської ради; завідувача сектору, адміністратора сектору адміністративних послуг відділу надання адміністративних послуг виконавчого комітету Старобільської міської ради.

Обов’язкові вимоги: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, за спеціальністю правознавство (для державних реєстраторів, які здійснюють реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень). Сертифікат про підтвердження професійної компетентності у відповідній сфері державної реєстрації (отримати в установленому законодавством порядку). Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби не менше 1 року, вільне володіння державною мовою, володіння комп’ютером в повному обсязі.

Термін прийняття документів: протягом 30 календарних днів з дня надрукування в газеті оголошення про проведення конкурсу.

Додаткова інформація щодо порядку проведення конкурсу, основних функціональних обов’язків та умов оплати праці надаються міською радою.

Контактний телефон: 2-19-90, адреса: м.Старобільськ, вул.Центральна, буд.36.

Адреса місцезнаходження/поштова:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон приймальні:   (06461) 2-19-90
Електронна пошта:   misto.starobilsk@gmail.com