Неділя, 19 September, 2021
Подати електронне звернення

Посади начальників відділів

vakansiiВиконавчий комітет Старобільської міської ради Луганської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

  • головного архітектора - начальника відділу архітектури та містобудування виконавчого комітету Старобільської міської ради;
  • начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та будівництва Старобільської міської ради Луганської області.

Обов’язкові вимоги: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою, володіння комп’ютером в повному обсязі. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Термін прийняття документів: протягом 30 календарних днів з дня надрукування в газеті оголошення про проведення конкурсу.

Додаткова інформація щодо порядку проведення конкурсу, основних функціональних обов’язків та умов оплати праці надаються міською радою.

Контактний телефон: 099-406-55-29, адреса: м.Старобільськ, вул.Центральна, буд.36.

Адреса місцезнаходження/поштова:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон приймальні:   +38(06461) 2-19-90, +38(099) 406-55-29
Електронна пошта:  

misto.starobilsk@gmail.com

     
    facebook    youtube