Неділя, 19 September, 2021
Подати електронне звернення

Посади держреєстраторів

vakansiiВиконавчий комітет Старобільської міської ради Луганської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: 

  • державного реєстратору сектору державно-реєстраційних послуг відділу надання адміністративних послуг виконавчого комітету Старобільської міської ради.

Обов’язкові вимоги: громадянство України, вища не нижче ступеня магістра, спеціаліста, бакалавра (за рішенням суб’єкта призначення) за спеціальністю правознавство (для державних реєстраторів, які здійснюють реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень), вільне володіння державною мовою, володіння комп’ютером в повному обсязі. Сертифікат про підтвердження професійної компетенції у відповідній сфері державної реєстрації (отриманий в установленому законодавством порядку). Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 1 року.

Термін прийняття документів: протягом 30 календарних днів з дня надрукування в газеті оголошення про проведення конкурсу.

Додаткова інформація щодо порядку проведення конкурсу, основних функціональних обов’язків та умов оплати праці надаються міською радою.

Контактний телефон: 099-406-55-29, адреса: м.Старобільськ, вул.Центральна, буд.36.

Адреса місцезнаходження/поштова:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон приймальні:   +38(06461) 2-19-90, +38(099) 406-55-29
Електронна пошта:  

misto.starobilsk@gmail.com

     
    facebook    youtube