Субота, 23 September, 2023

РОЗДІЛ ПРАЦЮЄ У ТЕСТОВОМУ РЕЖИМІ!

Шановні громадяни!

Через даний розділ ви можете звернутися безпосередньо до посадовців виконавчого комітету Старобільської міської ради та оперативно отримати первинну консультацію з питань, що відносяться до компетенції Старобільської міської ради та її виконкому. Для отримання розгорнутої відповіді за резолюцією міського голови звертайтеся на офіційну пошту міської ради.

Перед написанням звернення просимо уважно ознайомитись з переліком питань, які вирішують конкретні відділи виконавчого комітету Старобільської міської ради, а також із зверненнями, що вже надходили, та наданими на них відповідями.

Якщо питання, порушене у зверненні, не відноситься до компетенції фахівця, якому воно адресовано, то звернення буде переадресоване на відділ, до кола повноважень якого належить вирішення порушеного питання.


incognito    КОРОБЕЦЬ Ольга Валентинівна
   Начальник відділу надання адміністративних послуг
   
    Компетенції відділу: Надання адміністративних послуг - реєстрація місця проживання; зняття з реєстрації місця проживання; видача довідки про реєстрацію місця проживання; видача довідки про зняття з реєстрації місця проживання; видача довідки про зареєстрованих осіб у житловому приміщенні; вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні 25 і 45- річного віку; послуги Держгеокадастру; послуги реєстрації ФОП, ЮО та ГО; послуги реєстації нерухомості; послуги архітектури; послуги рибного господарства.
 
   Звернутися
Переглянути публічні звернення та відповіді
 02.07.2021  

Доброго дня. Мені необхідно в ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ отримати довідку з місця реєстрації (проживання). Документ має відповідати вимогам Закону України "Про електронні довірчі послуги", Закону України "Про електронні документи та електронний документообіг". Тобто документ (не супровідний лист) має містити електронний підпис. Питання: як отримати електронний документ дистанційно (online)?

     
 05.07.2021  

Шановний пане Владиславе !

На Ваше звернення стосовно отримання довідки про зареєстрованих осіб вам необхідно заповнити заяву, підписати заяву своїм електронним підписом, та направити заяву на електрону пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Також Ви можете звернутись особисто до відділу надання адміністративних послуг за місцем реєстрації місця проживання, та отримати довідку про зареєстрованих осіб.

Додаток: зразок заяви.

 
incognito    ЛАВКО Інна Володимирівна
   Начальник відділу організаційного забезпечення
   
    Компетенції відділу: Організація засідань постійних комісій та сесій міської ради, свят та урочистих заходів на території міста; надання відомостей стосовно зони діяльності депутатів міської ради, голів вуличних та квартальних комітетів; надання відомостей про постановку на квартирний облік, отримання тимчасового житла для ВПО; надання довідок для оформлення спадщини та про проведене поховання.
 
   Звернутися
Переглянути публічні звернення та відповіді

 
 incognito    КВІТКО Ольга Володимирівна
   Начальник відділу територіального розвитку
   
    Компетенції відділу: Сприяння залученню інвестицій у економіку міської територіальної громади. Визначення основних напрямків інвестиційної політики, розроблення заходів, спрямованих на залучення внутрішніх та зовнішніх інвестицій та кредитних ресурсів, комунікація з міжнародними організаціями. Підготовка проектів для їх подання до Державного фонду регіонального розвитку, до програм та фондів, що реалізують міжнародну технічну допомогу в Україні.
 
   Звернутися

Переглянути публічні звернення та відповіді
 

 
 incognito    БРИНІНА Ліна Анатоліївна
   Начальник відділу правового забезпечення
   
    Компетенції відділу: Організація правової роботу, спрямовану на правильне застосування, неухильне додержання та запобігання невиконанню вимог актів законодавства, інших нормативно-правових актів міською радою, її виконавчим комітетом та посадовими особами під час виконання покладених на них завдань і функціональних обов’язків; роз’яснення чинного законодавства України; захист прав та законних інтересів міського голови, міської ради та її виконавчого комітету у судах та інших органах.
 
   Звернутися
Переглянути публічні звернення та відповіді

 
 incognito    ВЛАДИМИРОВА Наталія Анатоліївна
   Начальник відділу діловодства, контролю та звернень громадян
   
    Компетенції відділу: Відділ здійснює прийом заяв, скарг та пропозиції від громадян, прийом вхідної кореспонденції що надійшли на адресу Старобільської міської ради та її виконавчого комітету. Також у відділі діловодства можна записатись на особистий прийом до Старобільського міського голови, заступників міського голови, секретаря міської ради та керуючого справами (секретар) виконавчого комітету.
 
   Звернутися

Переглянути публічні звернення та відповіді
 
21.09.2021  

Дорого вечора.Скажіть,коли на вулиці Кобиляцькій,буде встановлено освітлення вулиці??

Кобиляцький Андрій

     
 24.09.2021  

 Шановний пане Андрію!

Щодо освітлення вулиці Кобиляцької Вам потрібно звернутись до відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та будівництва Старобільської міської ради Луганської області.

 
incognito       КЛЕНЬКА Оксана Михайлівна
  Начальник відділу бухгалтерського обліку - головний бухгалтер
   
 

Компетенції відділу: Ведення бухгалтерського обліку з дотриманням бюджетного законодавства та національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку в державному секторі, а також інших нормативно - правових актів щодо ведення бухгалтерського обліку, складання фінансової та бюджетної звітності, а також державної статистичної, зведеної та іншої звітності (декларацій) в порядку, встановленому законодавством по виконавчому комітету та установах, для яких виконавчий комітет Старобільської міської ради є головним розпорядником бюджетних коштів.

 
  Звернутися
Переглянути публічні звернення та відповіді