Неділя, 19 серпня, 2018

ПОРЯДОК

видачі довідок у Виконавчому комітеті Старобільської міської ради

Для цілей однозначного розуміння цього Порядку визначено наступні терміни:

  • непрацездатна особа - особа, яка досягла встановленого законом пенсійного віку або визначена інвалідом;
  • малолітня особа - фізична особа, яка не досягла чотирнадцяти років;
  • неповнолітня особа - фізична особа у віці від чотирнадцяти до вісімнадцяти років;
  • утриманець - член сім'ї заявника або померлого годувальника (малолітня, неповнолітня, непрацездатна особа), який перебуває (перебував) на його повному утриманні або одержував від нього допомогу (якщо заробітна плата, пенсія, інші доходи утриманця не забезпечують йому прожиткового мінімуму, встановленого законом), яка є (була) постійним і основним джерелом засобів до існування.

Довідка про місце реєстрації

Видається для пред'явлення за місцем вимоги на підставі відміток про реєстрацію у паспорті громадянина України та у домовій книзі спеціалістами Відділу організаційного забезпечення.

Засвідчується підписом міського голови (в.о.голови або заступника голови) та посадової особи, і круглою печаткою "Для довідок".

Довідка про проживання на території України і склад сім'ї у зв'язку з порушенням клопотання про вступ у громадянство України

Видається для пред'явлення за місцем вимоги на підставі посвідчення на проживання, свідоцтва про народження неповнолітніх членів сім'ї, домової книги.

Готується на бланку листа виконавчого комітету Старобільської міської ради.

Засвідчується підписом міського голови (в.о.голови або заступника голови) та посадової особи, і гербовою печаткою.

Довідка про склад сім'ї

Видається для пред'явлення за місцем вимоги на підставі паспортів громадян України всіх членів сім'ї, зареєстрованих в житловому приміщення (будинку), свідоцтв про народження неповнолітніх членів сім'ї, домової книги.

Засвідчується підписом міського голови (в.о.голови або заступника голови) та посадової особи, і круглою печаткою "Для довідок".

Довідка про склад сім'ї, або зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб для призначення усіх видів соціальної допомоги

Видаєтья для пред'явлення до Управління праці та соціального захисту населення Старобільської райдержадміністрації на підставі паспортів громадян України всіх членів сім'ї, зареєстрованих в житловому приміщення (будинку), свідоцтв про народження неповнолітніх членів сім'ї, домової книги, технічного паспорту житлового приміщення (будинку), документа, що підтверджує право власності на житлове приміщення. У разі довготривалої відсутності зареєстрованого члена родини до документів також додається акт обстеження матеріально-побутових умов, складений депутатом Старобільської міської ради, форма якого затверджена розпорядженням міського голови.

Засвідчується підписом міського голови (в.о.голови або заступника голови) та посадової особи, і круглою печаткою "Для довідок".

Довідка про спільне проживання громадян

Видається для пред'явлення в Управління пенсійного фонду України в м.Старобільськ на підставі паспорта заявника, свідоцтва про народження неповнолітніх членів сім'ї, домової книги або довідки про реєстрацію житлово-експлуатаційної організації, свідоцтва про смерть члена сім'ї.

Засвідчується підписом міського голови (в.о.голови або заступника голови) та посадової особи, і круглою печаткою "Для довідок".

 Для отримання зазначених довідок у м.Старобільськ заявник повинен звернутися за адресою:

Луганська обл., Старобільський р-н, м.Старобільськ, вул.Центральна, буд.36, 2-ий поверх, Відділ організаційного забезпечення виконавчого комітету Старобільської міської ради - каб.№14.

Режим роботи  відділу організаційного забезпечення виконавчого комітету Старобільської міської ради

Понеділок -  з 8-00 до 16-00, перерва з 12-00 до 13-00;             П’ятниця   -  не прийомний день;

Вівторок   -  з 8-00 до 16-00, перерва з 12-00 до 13-00;            

Середа     -  з 8-00 до 16-00, перерва з 12-00 до 13-00;              Субота     -  вихідний;

Четвер      -  з 8-00 до 16-00, перерва з 12-00 до 13-00;               Неділя     -  вихідний.

Адреса місцезнаходження/поштова:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон приймальні:   (06461) 2-19-90
Електронна пошта:   misto.starobilsk@gmail.com