Неділя, 19 серпня, 2018

Обговорюємо регуляторні акти

obgovorjuemo

Відповідно до п.2  ч.1  ст.15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись ч.12 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Старобільська міська рада оприлюднює Проекти регуляторних актів з метою одержання зауважень і пропозицій від громади міста.

Наразі обговорюємо:

Відповідно до  підпунктів 4 та 5 пункту 12.3 статті 12 Податкового кодексу України міські ради своїм рішенням встановлюють ставки місцевих податків і зборів та офіційно оприлюднюють прийняте рішення згідно вимог чинного законодавства.  

У разі не встановлення місцевих податків і зборів, передбачених статтею 10 Податкового Кодексу України,  рішенням міської ради, такі податки і збори сплачуються платниками на території міста у порядку, встановленому Податковим Кодексом України за ставками, визначеними вищезазначеним Кодексом.

Таким чином, з метою регулювання даних питань на території міста Старобільська розроблено проекти рішень Старобільської міської ради про встановлення місцевих податків і зборів у м.Старобільськ на 2019 рік.

На сьогоднішній день українське законодавство не містить чітких та повних механізмів переведення житлових будинків, приміщень (квартир) у нежитлові з метою відкриття об'єктів торгівлі, послуг та іншого виду призначення.

Встановлення єдиного механізму переведення житлових будинків, приміщень (квартир) у нежитлові з метою відкриття об'єктів торгівлі, послуг та іншого виду призначення і навпаки з нежитлового у житловий на території міста Старобільська надасть можливість створити конкурентне середовище для ведення підприємницької діяльності, частково вирішити житлові питання та врегулювати деякі питання містобудування.

Проект розроблений з метою визначення реальних об’ємів утворення твердих побутових відходів; ліквідації умов для створення стихійних сміттєзвалищ; захисту навколишнього природного середовища, забезпечення надійного санітарного стану території м.Старобільськ; сприяння ефективності в роботі у сфері вивезення побутових відходів; забезпечення надходжень до бюджету міста.

Проект розроблений з метою забезпечення беззбиткової діяльності надавача послуг та якісне надання послуг споживачем – у повному обсязі.

  pdf REG  ВСІ РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ СТАРОБІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
  pdf REG ВСІ РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Усі зауваження та пропозиції приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань протягом місяця з дня оприлюднення проекту за адресою: у письмовій формі – 92700, м.Старобільськ, вул.Центральна, буд.36, Старобільська міська рада, каб.№6 з позначкою «Обговорення регуляторного акту»; в електронній форміЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Адреса місцезнаходження/поштова:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон приймальні:   (06461) 2-19-90
Електронна пошта:   misto.starobilsk@gmail.com