Неділя, 25 лютого, 2018

Обговорюємо регуляторні акти

obgovorjuemo

Відповідно до п.2  ч.1  ст.15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись ч.12 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Старобільська міська рада оприлюднює Проекти регуляторних актів з метою одержання зауважень і пропозицій від громади міста.

Наразі обговорюємо:

Проект розроблений з метою визначення реальних об’ємів утворення твердих побутових відходів; ліквідації умов для створення стихійних сміттєзвалищ; захисту навколишнього природного середовища, забезпечення надійного санітарного стану території м.Старобільськ; сприяння ефективності в роботі у сфері вивезення побутових відходів; забезпечення надходжень до бюджету міста.

Проект розроблений з метою забезпечення беззбиткової діяльності надавача послуг та якісне надання послуг споживачем – у повному обсязі.

  pdf REG  ВСІ РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ СТАРОБІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
  pdf REG ВСІ РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Усі зауваження та пропозиції приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань протягом місяця з дня оприлюднення проекту за адресою: у письмовій формі – 92700, м.Старобільськ, вул.Центральна, буд.36, Старобільська міська рада, каб.№6; в електронній форміЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Адреса місцезнаходження/поштова:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон приймальні:   (06461) 2-19-90
Електронна пошта:   misto.starobilsk@gmail.com