Вівторок, 23 липня, 2019

Обговорюємо регуляторні акти

obgovorjuemo

Відповідно до п.2  ч.1  ст.15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись ч.12 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Старобільська міська рада оприлюднює Проекти регуляторних актів з метою одержання зауважень і пропозицій від громади міста.

Наразі обговорюємо:

Проект розроблено з метою дотримання принципів державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності, врахуваня інтересів міської ради, суб'єктів господарювання та населення.

Важливість прийняття рішення Старобільською міською радою “Про затвердження Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури м. Старобільська” полягає в необхідності наповнення місцевого бюджету та спрямування отриманих коштів від сплати коштів пайової участі у розвитку  інфратруктури  міста на вирішення проблем, пов’язаних з поліпшенням інфраструктури міста, її технічного стану та подальшим оновленням.

  pdf REG  ВСІ РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ СТАРОБІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
  pdf REG ВСІ РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Усі зауваження та пропозиції приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань протягом місяця з дня оприлюднення проекту за адресою: у письмовій формі – 92700, м.Старобільськ, вул.Центральна, буд.36, Старобільська міська рада, каб.№6 з позначкою «Обговорення регуляторного акту»; в електронній форміЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Адреса місцезнаходження/поштова:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон приймальні:   (06461) 2-19-90
Електронна пошта:   misto.starobilsk@gmail.com