Четвер, 02 December, 2021
Подати електронне звернення

Обговорюємо регуляторні акти

obgovorjuemo

Відповідно до п.2  ч.1  ст.15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись ч.12 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Старобільська міська рада оприлюднює Проекти регуляторних актів з метою одержання зауважень і пропозицій від громади міста.

 

 

Наразі обговорюємо проекти регуляторних актів :

Проекти розроблено з метою дотримання принципів державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності, врахуваня інтересів міської ради, суб'єктів господарювання та населення.

pdf REG  ВСІ РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються до 13 лютого 2021 р. (включно, до 17.00) поштою або в електронній формі на зазначені адреси розробника проєкту регуляторного акту, впродовж місяця з дня його оприлюднення.

Поштова адреса розробника проєкту регуляторного акту, до якого надсилаються зауваження та пропозиції: м.Старобільськ, Луганської обл., вул.Центральна, 36, каб.205 з позначкою «Обговорення регуляторного акту».

Електронна адреса розробника: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Також ви можете залишити коментар на платформі електронної демократії E-DEM

 

Адреса місцезнаходження/поштова:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон приймальні:   +38(06461) 2-19-90, +38(099) 406-55-29
Електронна пошта:  

misto.starobilsk@gmail.com

     
    facebook    youtube