Вівторок, 21 листопада, 2017

Обговорюємо регуляторні акти

obgovorjuemo

Відповідно до п.2  ч.1  ст.15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись ч.12 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Старобільська міська рада оприлюднює Проекти регуляторних актів з метою одержання зауважень і пропозицій від громади міста.

Наразі обговорюємо:

На сьогоднішній день відсутність механізмів відшкодовування витрат комунальних підприємств в розмірі різниці між фактичними витратами та нарахуваннями за надані послуги відповідно до діючих тарифів ставить під загрозу стабільність забезпечення населення житлово-комунальними послугами належної якості і може призвести до: припинення або суттєвого обмеження надання цих послуг; збільшення заборгованості за спожиту електроенергію і інші товаро-матеріальні цінності; виникнення ( збільшення) заборгованості із заробітної плати; нарахування підприємствам штрафних санкцій і пені за несвоєчасні і неповні розрахунки за енергоносії та несвоєчасну оплату податкових зобов’язань.

Дана ситуація має сферу негативного впливу на державу, в особі органів місцевого самоврядування, комунальні підприємства, споживачів послуг.

Таким чином, з метою недопущення збитковості підприємств, які надають такі послуги, і розроблено даний проект.

Статтею 170 Податкового кодексу України встановлено, що об’єкт оподаткування доходу від надання в оренду об’єктів нерухомості визначається виходячи з розміру орендної плати, зазначеної в договорі оренди, але не менше ніж мінімальна сума орендного платежу за повний чи не повний місяць оренди.

Відповідно до цієї Методики, органи місцевого самоврядування на території яких розміщене нерухоме майно, що здається в оренду, визначають мінімальну вартість одного квадратного метра, виходячи із середньої вартості одного квадратного метра новозбудованого об’єкта, коефіцієнту окупності об’єкта у разі надання його в оренду, що відповідає проектному строку експлуатації такого об’єкта та його місцезнаходження.

Затвердження Старобільською міською радою зазначеного показника забезпечить надходження до бюджету міста додаткових коштів – податку на доходи фізичних осіб від надання нерухомості в оренду (суборенду), житловий найм (піднайм), та дасть можливість впорядкувати орендні відносини майна територіальної громади міста Старобільськ.


  pdf REG   ВСІ РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ СТАРОБІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

 

Усі зауваження та пропозиції приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань за адресою: у письмовій формі – 92700, м.Старобільськ, вул.Центральна, буд.36, Старобільська міська рада; в електронній форміЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.