Саме цього дня у 1950 році була проголошена декларація, яка поклала початок європейській інтеграції. Це був момент, коли Європа, після руйнівної Другої світової війни, зробила перші кроки до співпраці та взаєморозуміння, щоб забезпечити стабільність і мир на континенті.
З 1964 року європейські країни відзначають цей день як свято співпраці, миру та єдності держав континенту. Україна розпочала відзначати цю подію одночасно з іншими країнами Євросоюзу з 2023 року.
Україна – потенційний член ЄС. Європейська інтеграція є зовнішньополітичним курсом нашої держави, закріпленим в Конституції України. Свою євроінтеграцію сьогодні українці виборюють кров'ю, відстоюючи своє право на існування нації і держави та, одночасно, боронячи усю європейську цивілізацію від агресивних намірів орди ХХІ століття.
Дякуємо нашим воїнам, які боронять державу, та європейцям, які підтримують Україну у боротьбі проти російського загарбника.
Працюємо з вірою, що найближчим часом Україна стане частиною Європейського Союзу, гаслом якого є латинський вислів «In varietate concordia» – «Єдність у різноманітті».
09/05/2025 - 14:15
Єдність у різноманітті
Вже третій рік поспіль 9 травня в Україні одночасно з країнами Європейського Союзу відзначають День Європи.
Детальніше в цій категорії:
« Корисна інформація для вчителів, учнів та батьків
Україна пам’ятає та чинить опір новій агресії »
Право інтелектуальної власності на веб-сайт належить Старобільській міській раді. Повне або часткове копіювання інформації та матеріалів з офіційного веб-сайту міської ради для подальшого розповсюдження будь-якими засобами дозволяється тільки з посиланням на адресу першоджерела інформації. Для інформаційних ресурсів глобальної мережі Інтернет обов’язковим є активне, пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання на адресу starobelsk.lg.ua не нижче другого абзацу тексту.