Неділя, 13 June, 2021
Подати електронне звернення
14/04/2017 - 11:09

Президент України відвідав Кремінщину

20170412 0312 квітня 2017 року Старобільська міська рада прийняла участь у виїзній делегації Старобільського району до міста Кремінна для зустрічі з Президентом України.

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки на Луганщину взяв участь у місті Кремінна в урочистій церемонії вручення реанімобілів і спеціалізованого автотранспорту для медичних закладів області та в урочистому відкритті обласного фізкультурного центру «Олімп», де тренуються українські олімпійці та паралімпійці.

Петро Порошенко наголосив, що для нього було принципово, щоб в якості першого пріоритету виділялись кошти державного бюджету на Луганську і Донецьку області, що вкрай важливо розвивати й підтримувати ті заклади, які продовжують повноцінно функціонувати, які вимушено перебралися з тимчасово окупованих територій і надають послуги в межах вільної контрольованої частини області, додав він.

«Україна відроджується – це є символом цього відродження – і знаходить можливості дбати про відновлення Донбасу, як невід'ємної частини єдиної української держави», - підкреслив Глава держави, зауваживши, що Україна розраховує і на підтримку європейських партнерів у цьому процесі.20170412 01

«Єдине, що нам для цього потрібно – мир, - сказав Президент. - Але, на жаль, ми поки що не можемо надати гарантій нашим європейським партнерам, що прийшов час безпечно вкладати кошти в Донбас. Бо не все залежить від нас».

Глава держава також наголосив на важливості продовження реформ в державі і повідомив про підписання закону, який дозволяє притягнути до відповідальності в рамках заочного правосуддя «за загублені життя, вкрадені гроші, за те, що на землю України прийшла війна» тих, хто втік з України. Президент також повідомив, що підписав ще один закон, який «кардинально змінює» інвестиційний режим в Донецькій і Луганській областях. «Тут ми маємо відродити все пошкоджене війною, тут ми маємо відновлювати пошкоджену війною інфраструктуру, тут ми маємо відбудовувати об’єкти, які були зруйновані під час військових дій, тут ми маємо будувати спортивні майданчики», - зазначив він.

20170412 02«І для нас – це справа принципова. Це той шлях, яким ми будемо повертати суверенітет України на окуповані землі, повертати Україну в Луганськ і Донецьк», - сказав Президент.

Глава держави зазначив, що в процесі відновлення миру в Україні політико-дипломатичним шляхом розраховує на підтримку мешканців Донбасу. «Ніде мир не цінують так, як там, де поливали «Градами», де чули гуркіт снарядів та полум’я боїв, де, на жаль, відчули дихання смерті. Наголошую, що роблю і робитиму все від мене залежне для того, щоб у вашому житті більше не повторилися жахіття війни. Коли ми всі разом об’єднаємось для того, щоб встановити мир – то ніхто нас не зупинить», - підкреслив Президент.

 

Право інтелектуальної власності на веб-сайт належить Старобільській міській раді. Повне або часткове копіювання інформації та матеріалів з офіційного веб-сайту міської ради для подальшого розповсюдження будь-якими засобами дозволяється тільки з посиланням на адресу першоджерела інформації. Для інформаційних ресурсів глобальної мережі Інтернет обов’язковим є активне, пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання на адресу starobelsk.lg.ua не нижче другого абзацу тексту.

Адреса місцезнаходження/поштова:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон приймальні:   +38(06461) 2-19-90, +38(099) 406-55-29
Електронна пошта:   misto.starobilsk@gmail.com
     
    facebook    youtube