П'ятниця, 24 March, 2023
01/06/2017 - 10:20

Робота з розробки Статут громади міста Старобільська триває

20170519 0Під головуванням секретаря міської ради Яни Миколаївни Літвінової  19 Травня 2017 року відбулося третє засідання Робочої групи для підготовки проекту Статуту територіальної громади міста Старобільська.

Під час засідання, члени Робочої групи опрацювали Розділ ІІІ «Старобільська міська рада та її виконавчі органи, посадові особи міської ради», Розділ ІV «Матеріальна і фінансова основа місцевого самоврядування у місті Старобільську», Розділ V «Охорона правопорядку та культурної спадщини у місті Старобільську», Розділ VІ «Відкритість та прозорість у діяльності органів та посадових осіб місцевого самоврядування». Декілька статей даних розділів були відправлені на доопрацювання.

На наступному засіданні, яке заплановано провести на початку червня поточного року, розглядатимуться додатки до Статуту, а саме: Положення про громадські слухання, Положення про місцеві ініціативи, Положення про загальні збори та інші.

 

Право інтелектуальної власності на веб-сайт належить Старобільській міській раді. Повне або часткове копіювання інформації та матеріалів з офіційного веб-сайту міської ради для подальшого розповсюдження будь-якими засобами дозволяється тільки з посиланням на адресу першоджерела інформації. Для інформаційних ресурсів глобальної мережі Інтернет обов’язковим є активне, пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання на адресу starobelsk.lg.ua не нижче другого абзацу тексту.

Юридична адреса:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон:   + 38 066 401 62 31
Електронна пошта:  

starobilska.va@gmail.com

     
    facebook    youtube