Середа, 26 червня, 2019
Вівторок, 04 липня 2017 12:39

На особистому прийомі у міського голови

rukopozhatie03 липня 2017 року відбувся перший особистий прийом Літвіновою Яною Миколаївною в якості міського голови. До очільника міста звернулися 5 громадян.

Під час особистого прийому громадяни з'ясовували питання норм встановлення супутникового телебачення на дахах багатоквартирних будинків, надання соціального житла, а також комунальні питання. Зокрема жителі міста порушили питання очистки струмка «Солоне».

В результаті опрацьовано 5 звернень. На 3 звернення міський голова Літвінова відповіла особисто, щодо решти - надані відповідні доручення посадовим особам міської ради, до повноважень яких відноситься вирішення питань, порушених у зверненнях. Про результати розгляду звернень заявників буде проінформовано у визначений законодавством термін.

Під час зустрічі міський голова Яна Миколаївна подякувала громадянам за їх небайдуже ставлення до проблем міста і за питання, порушені на особистому прийомі. Літвінова зазначила, що кожне питання вона знає досконало, а питання навколишнього природного середовища перебувають у неї на особистому контролі.

 

 

Адреса місцезнаходження/поштова:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон приймальні:   (06461) 2-19-90
Електронна пошта:   misto.starobilsk@gmail.com