Субота, 25 травня, 2019
П'ятниця, 08 грудня 2017 14:37

У Старобільську відбувся Форум жінок

20171208 2Департамент соціального захисту населення Луганської обласної державної адміністрації 08 грудня 2017 року в місті Старобільськ організував та провів Форум жінок у рамках Всеукраїнської акції  «16 днів проти насильства» за участю міського голови Літівінової Яни.

На заходи також були присутні представники обласної та районної державних адміністрацій Лішик О.П., Поліщук Е.А., Григоренко О.О., Любімова Я.

У своїй промові Літвінова Яна порушила питання стосовно принципів гендерної рівністі прав жінок та чоловіків, збільшення ролі жінок в політичному житті країни та посилення їх впливу на прийняття управлінських рішень, надання жінкам рівних із чоловіками можливостей у цивільно-політичній та культурній діяльності країни. Одночасно були висвітлені питання, які турбують суспільство, зокрема проблеми дітей інвалідів, сімей військовослужбовців і т.і.

20171208 1

Під час проведення заходу, зокрема, було зазначено, що однією із гострих проблем, які замовчуються у суспільстві, але формують особистість та громадянина – це наявність домашнього насильства. Але суспільство повинно розуміти, що це не внутрішньосімейна справа чи особистості родинного спілкування. Це протиправні дії, яким немає виправдання та про які не можна мовчати.

Відповідно до основного Закону України «Про попередження насильства в сім’ї», людина має право на захист від домашнього насильства та отримання необхідної допомоги. З цією метою на території області створюються гарячі лінії, бригади соціальної підтримки, анонімні кабінети надання соціальної та психологічної допомоги.

 

Адреса місцезнаходження/поштова:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон приймальні:   (06461) 2-19-90
Електронна пошта:   misto.starobilsk@gmail.com