П'ятниця, 24 March, 2023
17/03/2020 - 16:36

Прийом громадян на час карантину

img

У звязку з запровадженням в Україні безпрецедентних запобіжних заходів щодо розповсюдження коронавірусу в Луганській області і в Старобільському районі зокрема прийняті відповідні рішення стосовно режиму роботи адміністративних закладів та комунальних підприємств.

 

 

 

ІНФОРМАЦІЮ ОНОВЛЕНО: 19.03.2020

Серед таких: Старобільська філія АТ "Луганськагаз", Управління соціального захисту населення Старобільської РДА, ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання», прокуратура, суд, Старобільське об’єднане управління Пенсійного фонду України Луганської області та інші. Про це вони вже повідомили на власних офіційних сайтах, сторінках у соцмережах та у письмових зверненнях до органів влади.

Певною мірою, більшість громадян розуміє, що краще відкласти будь-який візит і отримання послуги, бо здоров’я цінніше. Тим більше, що у багатьох адмінстративних закладах надається можливість отримати послугу у електронному форматі, консультацію - по телефону та здійснити попередній запис на прийом.

Старобільська філія "Луганськагаз" питання громадян розглядатиме дистанційно.

 • телефони: (06461) 3-37-42, 3-30-34, 3-37-36,
 • електронна адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання». Протягом вказаного періоду активно діють дистанційні сервіси – сайт товариства, електронна пошта, телефони та мобільні системи обміну повідомленнями. Зокрема, передати покази приладів обліку електроенергії можна:

 • по телефонах 0 800 300 074 (за допомогою меню самообслуговування), 099 -300-12-81 та 099-300-15-83;
 • через офіційний сайт ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» https://www.en.lg.ua/kontakt

Також з метою забезпечення оперативного зв’язку структурних підрозділів ТОВ «ЛЕО» із побутовими споживачами електроенергії на час дії карантину створені додаткові канали комунікації:

 • повідомлення у месенджерах Viber, Telegram
 • електронні скриньки та телефони для спілкування із побутовими споживачами електроенергії, які знаходяться на офіційному сайті товариства

Прокуратура Луганської області. Офіційні електронні поштові адреси та телефони «гарячої лінії»  оприлюднено на офіційному сайті прокуратури Луганської області https://lug.gp.gov.ua:

 • адреса: 93408, м.Сєвєродонецьк, вул.Богдана Ліщини, 27;
 • електронна поштова адреса для звернень - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 • та телефон «гарячої лінії» - (06452) 4-13-50.

Старобільський районний суд надає посилання на сайт:

Управління соціального захисту населення Старобільської РДА повідомляє, що документи для призначення допомоги можна надіслати поштою за адресою: м.Старобільськ, вул.Центральна 36, УСЗН,

телефони:

 • 2-19-80 - відділ прийому допомог та житлових субсидій, 
 • 2-27-46 - відділ пільг, переміщені особи,
 • моб.тел.- 0668085366,
 • соціальний інспектор - 0995189840.

Старобільське об’єднане управління Пенсійного фонду України Луганської області закликає громадян вирішувати більшість питань без особистих візитів, скориставшись онлайн сервісами вебпорталу Пенсійного фонду

https://portal.pfu.gov.ua

Старобільський районний центр зайнятості інформує клієнтів служби зайнятості про можливість отримання необхідної інформації в онлайн режимі на офіційних сайтах державної служби зайнятості «Єдине соціальне середовище», «Освітній портал» (https://skills.dcz.gov.ua/), «Профорієнтація та розвиток кар'єри» та на верифікованій Фейсбук-сторінці державної служби зайнятості.

Додаткову інформацію можна отримати в телефонному режимі у своїх кар’єрних радників або по телефону: 3-35-49

Старобільське відділення управління ВД Фонду cоціального страхування України у Луганській області тимчасово здійснює дистанційну форму проведення прийому громадян засобами телефонного та електронного зв’язку:

 • тел.: (06461) 2-45-80; (06461) 2-28-02;
 • е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Центр обслуговування платників Старобільського управління державної податкової служби рекомендує надавати перевагу використанню електронних сервісів податкової служби та звертатися до ЦОПу Старобільської ДПІ ГУ ДПС у Луганській області по:

Старобільська районна державна адміністрація. Обмежено прийом відвідувачів у відділі ведення Державного реєстру виборців апарату, за винятком послуг, терміни яких не підлягають перенесенню. Консультації можна отримати по телефону:

 • відділ ведення Державного реєстру виборців – (06461) 2-21-36

Також, комунальні служби запевняють, що їх аварійно-диспетчерські служби працюють в цілодобовому режимі, а значить, у разі необхідності надаватимуть допомогу всім, хто цього потребуватиме.

Шановні старобільчани! Бережіть здоров'я, не виходьте у місця скупчення людей у разі поганого самопочуття та мінімізуйте поїздки громадським транспортом.

 

Право інтелектуальної власності на веб-сайт належить Старобільській міській раді. Повне або часткове копіювання інформації та матеріалів з офіційного веб-сайту міської ради для подальшого розповсюдження будь-якими засобами дозволяється тільки з посиланням на адресу першоджерела інформації. Для інформаційних ресурсів глобальної мережі Інтернет обов’язковим є активне, пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання на адресу starobelsk.lg.ua не нижче другого абзацу тексту.

Юридична адреса:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон:   + 38 066 401 62 31
Електронна пошта:  

starobilska.va@gmail.com

     
    facebook    youtube