Неділя, 23 January, 2022
Подати електронне звернення
08/07/2020 - 15:33

Буде концепція для "Шервуду"

img

Як ми повідомляли, наприкінці травня Старобільськ приєднався до всеукраїнської ініціативи "Місто-сад", яка сприяє створенню сучасних громадських просторів в Україні. Першим кроком співпраці з проєктом стала онлайн-зустріч з командою проєкту, в ній взяли участь співробіники виконкому Старобільської міської ради, та представники громадськості міста.

 

 

Згодом, після обговорень, були визначені три локації, які жителі міста визначили претендентами на створення там громадського простору та за які вони віддали свої голоси під час голосування. Впродовж кількох днів всі бажаючі могли долучитися до збору підписів. Вибирали між Шервудом, кварталом Ватутіна і міським парком культури та відпочинку. Половина учасників голосування віддала свої голоси на користь Шервуда.

За даними волонтерів, які стаціонарно здійснювали збір підписів на кварталі Ватутіна, у центрі міста, а також окремі з них провели опитування за місцем свого проживання та роботи, у цифрах результат голосування виглядає таким чином: 460 голосі набрав "Шервуд", 348 - квартал Ватутина, 138 - парк, всього свої підписи поставили 946 небайдужих старобільчан різного віку.

Отож, за проєктом “Місто-сад для громад” у Старобільську цього року буде розроблена концепція публічного простору у лісо-парковій зоні "Шервуд". І тепер команда проєкту приступає до наступного етапу роботи, аби разом з громадою міста створити комфортний публічний простір.

Після розробки концепції змін на обраній локації її представлять на узгодження міській раді та громаді. Організатори проєкту наголошують на тому, що вони також допоможуть у подальшому знайти так званого донора для залучення коштів на втілення концепції в життя. За словами представників команди "Міста-саду", це їх принципова позиція - довести проєкт до кінця, до конкретного результату.

Чекаємо на зміни та творимо їх разом!

 

Право інтелектуальної власності на веб-сайт належить Старобільській міській раді. Повне або часткове копіювання інформації та матеріалів з офіційного веб-сайту міської ради для подальшого розповсюдження будь-якими засобами дозволяється тільки з посиланням на адресу першоджерела інформації. Для інформаційних ресурсів глобальної мережі Інтернет обов’язковим є активне, пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання на адресу starobelsk.lg.ua не нижче другого абзацу тексту.

Адреса місцезнаходження/поштова:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон приймальні:   +38(06461) 2-19-90, +38(099) 406-55-29
Електронна пошта:  

misto.starobilsk@gmail.com

     
    facebook    youtube

Klixo Particles - Snow