П'ятниця, 24 March, 2023
01/03/2021 - 16:23

Задля якісної медичної допомоги

20210204 1Сьогодні в урочистій обстановці відбулося офіційне відкриття після ремонту приймального відділення Комунального некомерційного підприємства "Старобільська багатопрофільна лікарня". Реконструкція корпусу лікарні під сучасне приймально-діагностичне відділення, яка виконувалася в рамках Національної програми «Велике будівництво» та підтримувалася ЛОВЦА, розпочалася в липні минулого року і відбувалася на площі більше, ніж 480 квадратних метрів.

Після завершення ремонтних робіт тут розміщені кабінети для надання великої кількості послуг, а саме: кабінети ультразвукової діагностики та фіброгастродуоденоскопії, палата інтенсивної терапії, маніпуляційна, лабораторія, два операційні приміщення для проведення нескладних операцій, кабінет для проведення обстеження за допомогою комп’ютерної томографії та інші технічні та робочі кабінети для медичного персоналу.

20210301 2Також в приймальному відділенні облаштований під'їзд для автомобілів екстреної медичної допомоги, що дозволить забезпечити транспортувати пацієнта з санітарного автомобіля безпосередньо в оглядову та уникнути впливу зовнішніх температурних факторів.

Проєкт реалізований за рахунок субвенції державного бюджету, а також частково - місцевих коштів.

В урочистій церемонії взяли участь голова Луганської обласної державної адміністрації Сергій Гайдай, його заступниця Катерина Безгинська, директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Юрій Стогнієв, Старобільський міський голова Яна Літвінова та інші посадові особи.

20210301 3Модернізація медичного закладу включає в себе, зокрема, і купівлю державним коштом для відділення невідкладної допомоги комп’ютерного томографа. Його послугами жителі громади зможуть користуватися після проведення всіх підготовчих заходів і проходження відповідної сертифікації. Таке потужне обладнання, про яке у нашій лікарні раніше могли лише мріяти, дасть змогу проводити відповідну діагностику на більш високому рівні і безкоштовно для пацієнтів.

- Сучасне приймально-діагностичне відділення дуже потрібне громаді, - коментує подію Яна Літвінова. - У наших планах - подальша робота щодо підвищення якості надання медичних послуг населенню, участь у різних проєктах, які дозволять нам цього досягти. Втілення кожного з них в життя при підтримці держави, обласної влади, міжнародних партнерів надає пацієнту можливість отримати більш якісну медичну допомогу.

 

Право інтелектуальної власності на веб-сайт належить Старобільській міській раді. Повне або часткове копіювання інформації та матеріалів з офіційного веб-сайту міської ради для подальшого розповсюдження будь-якими засобами дозволяється тільки з посиланням на адресу першоджерела інформації. Для інформаційних ресурсів глобальної мережі Інтернет обов’язковим є активне, пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання на адресу starobelsk.lg.ua не нижче другого абзацу тексту.

Юридична адреса:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон:   + 38 066 401 62 31
Електронна пошта:  

starobilska.va@gmail.com

     
    facebook    youtube