Субота, 23 September, 2023
19/04/2023 - 16:11

РЕЄСТРУЙТЕСЯ, ЩОБ ОТРИМАТИ КОМПЕНСАЦІЮ ЗА ПОШКОДЖЕНЕ ЖИТЛО

20211117 3

Жителями Старобільської МТГ станом на сьогодні внесено 126 інформаційних повідомлень до Реєстру пошкодженого майна. Ці дані систематично опрацьовуються працівниками відділу надання адміністративних послуг виконавчого комітету Старобільської міської ради.

 

 

Обов’язково треба знати, що тільки наявність у відповідному реєстрі даних про пошкоджене чи знищене майно дасть можливість власнику отримати допомогу на його відновлення, компенсацію чи відшкодування в разі його знищення.

Інформаційне повідомлення можна кількома шляхами:

  • через засоби Єдиного державного вебпорталу електронних послуг,
  • з використанням мобільного додатка Дія,
  • через адміністратора центру надання адміністративних послуг чи нотаріуса.

Інформацію слід надавати коректну і у повному обсязі.

За словами співробітників відділу надання адміністративних послуг виконавчого комітету Старобільської міської ради, найпоширенішою помилкою, яка зустрічається при заповненні заявок, є неповне зазначення адреси пошкодженого або зруйнованого житла. Зверніть на це увагу і повідомляйте: місто (село), вулицю, номер будинку та квартири.

  • Коли реєстрація заяви про пошкоджене та зруйноване майно проводиться через застосунок Дія, дані, які подані до Діі мешканцями Старобільської МТГ, обробляються працівниками структурних підрозділів Старобільської міської ради, - коментує роботу у даному напрямку начальник Старобільської міської військової адміністрації Яна Літвінова. - Подані заяви безстроково зберігаються у системі. Після деокупації території громади буде відбуватися фактична оцінка збитків за визначеною Урядом процедурою на дату проведення такої оцінки. Хочу особливо наголосити: уважно заповнюйте заяви, перевіряйте правильність введених даних. Не підлягають компенсації об‘єкти, які були зруйновані та пошкоджені з причин, не пов‘язаних зі збройною агресією рф. Працюємо, віримо у Перемогу та повернення додому.

Зрозуміло, що відшкодування майнової шкоди наразі є питанням часу. Адже спершу потрібно дочекатися, коли відбудеться деокупація територій, аби там розпочали роботу органи місцевого самоврядування та правоохоронні органи. Однак певні кроки для захисту своїх прав власники пошкодженого чи зруйнованого житла можна зробити вже зараз.

Право інтелектуальної власності на веб-сайт належить Старобільській міській раді. Повне або часткове копіювання інформації та матеріалів з офіційного веб-сайту міської ради для подальшого розповсюдження будь-якими засобами дозволяється тільки з посиланням на адресу першоджерела інформації. Для інформаційних ресурсів глобальної мережі Інтернет обов’язковим є активне, пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання на адресу starobelsk.lg.ua не нижче другого абзацу тексту.

Юридична адреса:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон:   + 38 066 401 62 31
Електронна пошта:  

starobilsk@loga.gov.ua

     
    facebook    youtube