Вівторок, 28 May, 2024
12/04/2024 - 12:41

Відбудуємо Україну якісно і швидко

20210204 1

Під таким гаслом у Києві відбувся форум RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE, в якому взяв участь заступник начальника Старобільської МВА Олексій Штаюра.

Подія об'єднала представників влади разом з будівельною спільнотою для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України.

RCF Ukraine має на меті зробити відбудову України якісною і швидкою, а тому ми допомагаємо територіальним громадам уже сьогодні. Тож до участі запрошені представники органів місцевої влади, участь для яких безкоштовна.

Представник нашої громади долучився до обговорення питання запуску процесів відбудови, яке відбулося в рамках роботи третього блоку роботи форуму, мав можливість послухати виступи експертів галузі, дізнатися про особливості будівництва в регіонах, що значно постраждали, динаміку програми єОселя, пропозиції та кейси проєктів, що вже можливі для реалізації.

Традиційно Recovery Construction Forum Ukraine мав соціальну складову. Тож частина зібраних під час форуму коштів буде передана на відбудову постраждалих громад.

Організатори форуму: Конфедерація будівельників України КБУ та Міжнародний виставковий оператор Premier Expo Ukraine

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

 

Право інтелектуальної власності на веб-сайт належить Старобільській міській раді. Повне або часткове копіювання інформації та матеріалів з офіційного веб-сайту міської ради для подальшого розповсюдження будь-якими засобами дозволяється тільки з посиланням на адресу першоджерела інформації. Для інформаційних ресурсів глобальної мережі Інтернет обов’язковим є активне, пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання на адресу starobelsk.lg.ua не нижче другого абзацу тексту.

Юридична адреса:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефони:  

+ 38 066 401 62 31,

"гаряча лінія" - +38 099 009 21 49

Електронна пошта:  

starobilsk@loga.gov.ua

     
    facebook    youtube