Вівторок, 20 серпня, 2019
Понеділок, 25 лютого 2019 07:56

Реєструвати місце проживання стане зручніше

20190225На виконання Постанови КМУ “Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру» №207 від 02.03.2016р. у Виконавчому комітеті Старобільської міської ради завершуються роботи з впровадження автоматизованої системи формування та ведення реєстру територіальної громади в електронному вигляді.

В рамках проекту “Зміцнення громадської довіри” (UCBI II), що виконується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), виконком Старобільської міської ради отримав технічну допомогу у вигляді спеціального програмного забезпечення та апаратного комплексу. Спеціалісти Відділу реєстрації місця проживання фізичних осіб вже пройшли навчання та приступили до роботи в автоматизованій системі.

Ще деякий час використання апаратно-програмного комплексу відбуватиметься в тестовому режимі під супроводом спеціалістів компанії-виконавця послуг. Проте вже зараз можна впевнено говорити про підвищення якості надання адміністративних послуг. Так громадянам більше не потрібно власноруч заповнювати заяви на отримання послуг. Власники ID-карток нарешті зможуть скористатися перевагами електронного посвідчення особи. В міру наповнення реєстру територіальної громади даними суттєво скоротиться час виконання всіх реєстраційних дій та надання довідок.

 
Адреса місцезнаходження/поштова:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон приймальні:   (06461) 2-19-90
Електронна пошта:   misto.starobilsk@gmail.com