Вівторок, 26 January, 2021
Подати електронне звернення
19/03/2019 - 14:49

Назустріч громадськості

20190319 Виконавчий комітет Старобільської міської ради увійшов до числа переможців конкурсного відбору до реалізації першого етапу проекту впровадження веб-сервісу “Електронні консультації з громадськістю”.

 

Проект реалізується Агенцією інноваційного, сталого розвитку та ресурсоефективності у відповідності до Постанови КМУ від 03.11.2010р. “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” і “Концепції розвитку електронного урядування в Україні до 2020 року”, схваленої розпорядженням КМУ 20.09.2017р. №649-р.

На практиці Виконавчий комітет має отримати асоційований з офіційним сайтом спеціалізований веб-сервіс для здійснення електронних консультацій з мешканцями старобільської громади. Очікується, що використання цього новітнього електронного інструменту врядування підвищить рівень довіри громадян до місцевої влади та сприятиме налагодженню між ними системного діалогу, сприятиме долученню громадян до процесу прийняття дієвих та ефективних управлінських рішень, дозволить самоврядуванню заручитися підтримкою громадян перед схваленням та реалізацією важливих рішень з питань формування політики та розвитку громади.

Учасником е-консультацій зможе стати кожна повнолітня особа, що є громадянином України (громадянином іншої країни або особою без громадянства), що на законних підставах перебуватиме у межах нашого містах та належним чином зареєструється на веб-сервісі. Учасник зокрема матиме право: подавати Виконавчому комітету міської ради пропозиції та коментарі з питань місцевого значення, що будуть винесені до електронних консультацій; здійснювати моніторинг процесу підготовки та прийняття рішень, які будуть прийняті на основі електронних консультацій. Ініціювати проведення консультацій зможуть громадські об'єднання, благодійні організації, ОСББ, органи самоорганізації населення, профспілкові організації тощо.

Виконавчий комітет зі свого боку вже виконав всі організаційно-технічні вимоги організатору конкурсу, відповідальні працівники взяли участь в навчальному вебінарі. Досліний запуск веб-сервісу “Електронні консультації з громадськістю” заплановано на квітень.

 

 

Право інтелектуальної власності на веб-сайт належить Старобільській міській раді. Повне або часткове копіювання інформації та матеріалів з офіційного веб-сайту міської ради для подальшого розповсюдження будь-якими засобами дозволяється тільки з посиланням на адресу першоджерела інформації. Для інформаційних ресурсів глобальної мережі Інтернет обов’язковим є активне, пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання на адресу starobelsk.lg.ua не нижче другого абзацу тексту.

Адреса місцезнаходження/поштова:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон приймальні:   +38(06461) 2-19-90, +38(095) 565-08-59
Електронна пошта:   misto.starobilsk@gmail.com
     
    facebook    youtube