Вівторок, 26 January, 2021
Подати електронне звернення
18/03/2019 - 08:23

Компенсації на кредити з енергозбереження

20190318 Завершився другий рік реалізації Програми відшкодування частини суми кредитів, залучених на впровадження заходів з енергозбереження у м.Старобільськ, прийнятої Старобільською міською у 2017 році. 158 приватних домогосподарств міста та 1 об'єднання співвласників багатоквартирного будинку вже скористалися нагодою отримати компенсацію за кредитами "Ощадбанку" на підвищення енергоефективності осель.

Ще й сьогодні енергоефективність в житлово-комунальному господарстві м.Старобільськ залишається вкрай низькою. Як результат — нераціональне використання паливно-енергетичних ресурсів усіма категоріями споживачів, величезний обсяг субсидій для населення за спожиті енргоносії, дискомфортні умови проживання тощо. Втім вирішення даної проблеми без участі власників житлових будинків наразі неможливе.

Враховуючи зацікавленість міської влади у впровадженні енергозберігаючих заходів у житлово-комунальному господарстві, міська рада вирішила сприяти цьому процесу через механізм фінансового стимулювання. Програмою запропоновано механізм відшкодування частини суми кредиту за рахунок коштів бюджету міста за залученими в кредитно-фінансових установах кредитами, що надаються юридичним та фізичним особам на впровадження енергозберігаючих заходів. Відшкодування частини суми кредиту зокрема здійснюється за такими напрямками:

- реконструкція, поточний та капітальний ремонт житлових будинків (утеплення стін, підвалів та дахів, встановлення індивідуальних теплових пунктів та засобів обліку, заміна вікон, встановлення твердопаливних котлів тощо);

- реконструкція, поточний та капітальний ремонт об’єктів житлово-комунального господарства.

Протягом 2017 та 2018 років з міського бюджету на компенсацію по кредитним договорам витрачено 122,3 та 80,3 тисячі гривень відповідно. Загальний обсяг фінансування програми становить 430 тис. грн. Останній рік реалізації програми щойно розпочався, а отже у старобільчан ще є шанс отримати компенсацію по кредитах на впровадження енергозберігаючих заходів.

 

Право інтелектуальної власності на веб-сайт належить Старобільській міській раді. Повне або часткове копіювання інформації та матеріалів з офіційного веб-сайту міської ради для подальшого розповсюдження будь-якими засобами дозволяється тільки з посиланням на адресу першоджерела інформації. Для інформаційних ресурсів глобальної мережі Інтернет обов’язковим є активне, пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання на адресу starobelsk.lg.ua не нижче другого абзацу тексту.

Адреса місцезнаходження/поштова:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон приймальні:   +38(06461) 2-19-90, +38(095) 565-08-59
Електронна пошта:   misto.starobilsk@gmail.com
     
    facebook    youtube