Середа, 03 June, 2020
Подати електронне звернення
Вівторок, 26 March 2019 13:59

Підвищуємо професійний рівень

20190326 1 Представники керівного складу Виконавчого комітету Старобільської міської ради успішно пройшли навчання за проектом Агенства США з міжнародного розвитку USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

 

Керуючий справами виконавчого комітету Володимир Луганський та в.о. заступника міського голови з фінансових питань — головний бухгалтер Оксана Кленька стали сертифікованими учасниками тренінгового курсу “Розвиток людського та інстутиційного потенціалу”, що відбувся у м.Сєвєродонецьк та зібрав посадовців органів виконавчої влади і місцевого самоврядування Луганської області.

20190326 3  20190326 2 

 За допомогою тренерів проекту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» учасники навчального заходу впродовж трьох днів опрацьовували міжнародну методологію, яка покликана краще реагувати на потреби громадян, успішно вибудовувати зовнішні комунікації з громадянами, виявляти причини невідповідності якості надання послуг сучасним стандартам, модернізувати існуючи бізнес-процеси в сфері надання послуг та розробляти нові, орієнтовані на результат, моделі надання послуг громадянам.

 

 

Право інтелектуальної власності на веб-сайт належить Старобільській міській раді. Повне або часткове копіювання інформації та матеріалів з офіційного веб-сайту міської ради для подальшого розповсюдження будь-якими засобами дозволяється тільки з посиланням на адресу першоджерела інформації. Для інформаційних ресурсів глобальної мережі Інтернет обов’язковим є активне, пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання на адресу starobelsk.lg.ua не нижче другого абзацу тексту.

Адреса місцезнаходження/поштова:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон приймальні:   +38(06461) 2-19-90, +38(095) 565-08-59
Електронна пошта:   misto.starobilsk@gmail.com