Вівторок, 22 жовтня, 2019
П'ятниця, 05 квітня 2019 06:32

Дозвіл на утеплення житла не потрібен

20190404 Кабінет Міністрів України затвердив зміни, що вносяться до переліку будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об'єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію.

 

Основний перелік робіт та об'єктів, перепланування і переобладнання яких не потребує погодження з Державною архітектурно-будівельною інспекцією визначений Постановою КМУ від 07.06.2017р. №406. Зокрема дозволяються роботи з:

  • переобладнання та перепланування жилого будинку і жилого приміщення, а також нежилого будинку, будівлі, споруди, приміщення в них, виконання яких не передбачає втручання в огороджувальні та несучі конструкції та/або інженерні системи загального користування;
  • заміни покрівлі будівель і споруд згідно з будівельними нормами без втручання в несучі конструкції;
  • технічного переоснащення внутрішніх систем опалення, вентиляції, водопостачання та водовідведення тощо.

Постановою КМУ від 20.03.2019р. №236 дозвіл щодо переобладнання та перепланування об'єктів з незначними наслідками доповнено об'єктами з середнім та значним класами наслідків (відповідальності), а також розширено перелік будівельних робіт. Так, відповідно до п.23 Постанови дозволяється виконувати без погодження з ДАБІ “роботи з теплової ізоляції введених в експлуатацію житлових будинків (стін, даху, горища, технічного, цокольного, підвального поверхів), що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з незначними та середніми наслідками”.

 

 
Адреса місцезнаходження/поштова:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон приймальні:   (06461) 2-19-90
Електронна пошта:   misto.starobilsk@gmail.com