Середа, 20 листопада, 2019
П'ятниця, 06 вересня 2019 06:50

Сподіваємось на співпрацю

20190709 2 Команда експертів Проекту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG-East) завітала до Старобільська з програмою «City to City Partnership Program Development», що спрямована на обмін інноваційними практиками менеджменту та розвиток громад між європейськими та українськими містами.

 

 

Наразі в рамках програми «City to City Partnership Program Development» відбувається попередній аналіз потреб та перспективних напрямків розвитку населених пунктів. В фокусі Агенства США з міжнародного розвитку опинилися 15 міст Луганської і Донецької областей, в томі числі і Старобільськ.

В кабінеті міського голови експерти зустрілися з посадовцями міської ради та її виконавчого комітету, представниками бізнесу та громадськими діячами Старобільська. Учасники зустрічі розглянули такі питання:

- бачення муніципалітетом, бізнесменами та громадськими діячами пріоритетних напрямків розвитку міста, які залежать тільки від місцевого рівня прийняття рішень. Опис результатів, які планується досягти, та головних проблем, з якими стикається місто у розвитку цих напрямків;

- наявні ресурси для реалізації вказаних напрямків, хто наразі бере участь у їх реалізації і кого планується залучити.

Після проведення зустрічей у всіх запланованих місцях, експерти опрацюють зібрану інформацію та оберуть лише 5 міст Луганської і Донецької області, які власне і візьмуть участь у програмах співробітництва з європейськими містами.

 

 
Адреса місцезнаходження/поштова:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон приймальні:   (06461) 2-19-90
Електронна пошта:   misto.starobilsk@gmail.com