Середа, 05 August, 2020
Подати електронне звернення
П'ятниця, 06 September 2019 09:50

Сподіваємось на співпрацю

20190709 2 Команда експертів Проекту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG-East) завітала до Старобільська з програмою «City to City Partnership Program Development», що спрямована на обмін інноваційними практиками менеджменту та розвиток громад між європейськими та українськими містами.

 

 

Наразі в рамках програми «City to City Partnership Program Development» відбувається попередній аналіз потреб та перспективних напрямків розвитку населених пунктів. В фокусі Агенства США з міжнародного розвитку опинилися 15 міст Луганської і Донецької областей, в томі числі і Старобільськ.

В кабінеті міського голови експерти зустрілися з посадовцями міської ради та її виконавчого комітету, представниками бізнесу та громадськими діячами Старобільська. Учасники зустрічі розглянули такі питання:

- бачення муніципалітетом, бізнесменами та громадськими діячами пріоритетних напрямків розвитку міста, які залежать тільки від місцевого рівня прийняття рішень. Опис результатів, які планується досягти, та головних проблем, з якими стикається місто у розвитку цих напрямків;

- наявні ресурси для реалізації вказаних напрямків, хто наразі бере участь у їх реалізації і кого планується залучити.

Після проведення зустрічей у всіх запланованих місцях, експерти опрацюють зібрану інформацію та оберуть лише 5 міст Луганської і Донецької області, які власне і візьмуть участь у програмах співробітництва з європейськими містами.

 

 

Право інтелектуальної власності на веб-сайт належить Старобільській міській раді. Повне або часткове копіювання інформації та матеріалів з офіційного веб-сайту міської ради для подальшого розповсюдження будь-якими засобами дозволяється тільки з посиланням на адресу першоджерела інформації. Для інформаційних ресурсів глобальної мережі Інтернет обов’язковим є активне, пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання на адресу starobelsk.lg.ua не нижче другого абзацу тексту.

Адреса місцезнаходження/поштова:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон приймальні:   +38(06461) 2-19-90, +38(095) 565-08-59
Електронна пошта:   misto.starobilsk@gmail.com
     
    facebook    youtube