Вівторок, 07 July, 2020
Подати електронне звернення
Вівторок, 10 December 2019 14:32

Один перевізник - два маршрути

img У міській раді відбулось засідання конкурсного комітету з визначення перевізника на автобусному маршруті загального користування №2 в м.Старобільськ. Єдиним претендентом-перевізником і, відповідно, переможцем конкурсу на даному маршруті визнаний ПП Олександр Конотопов, який вже з березня цього року здійснює перевезення міських пасажирів по маршруту №1.

 

 

До складу комітету з підготовки та проведення конкурсу увійшли представники відповідних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Державної служби України з безпеки на транспорті «Укртрансбезпека», Національної поліції України, територіального органу з надання сервісних послуг МВС та громадських організацій.

Спеціалісти виконкому Старобільської міської ради, який є організатором конкурсу, опрацювали документи, що були подані перевізником-претендентом. Під час засідання члени конкурсного комітету надали кілька пропозицій перевізнику, зокрема, щодо обладнання автобусу приладами для перевезення осіб з інвалідністю.

Найближчими днями протокол засідання буде затверджено виконавчим комітетом міської ради, а депутати на черговій сесії прийматимуть рішення про визначення виконавця послуг з пасажирських перевезень. Остання крапку у цій справі в прямому і переносному сенсі ставиться під час процедури підписання договору на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міському автобусному маршруті загального користування №2 в м.Старобільськ. Від імені замовника послуг документ підпише міський голова Яна Літвінова, яка визначає організацію і подальше налагодження пасажирських перевезень у місті одним з пріоритетів своєї діяльності.

Тож невдовзі на старобільських вулицях з'явиться другий автобус, що обслуговуватиме містян. На даний момент заплановано, що маршрут обслуговуватиметься в період з 6:50 до 17:45. Вартість квитка для дорослих складатиме 7 грн.

 

Право інтелектуальної власності на веб-сайт належить Старобільській міській раді. Повне або часткове копіювання інформації та матеріалів з офіційного веб-сайту міської ради для подальшого розповсюдження будь-якими засобами дозволяється тільки з посиланням на адресу першоджерела інформації. Для інформаційних ресурсів глобальної мережі Інтернет обов’язковим є активне, пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання на адресу starobelsk.lg.ua не нижче другого абзацу тексту.

Адреса місцезнаходження/поштова:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон приймальні:   +38(06461) 2-19-90, +38(095) 565-08-59
Електронна пошта:   misto.starobilsk@gmail.com