Вівторок, 07 July, 2020
Подати електронне звернення
Понеділок, 13 January 2020 16:38

Проти гендерних стереотипів

imgУ 2020 році у Старобільську працюватиме "Міська цільова програма забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у м.Старобільськ на 2020 рік", яку затвердили на останній минулорічній сесії. Її ініціаторами стали депутати міської ради, члени позафракційного об'єднання "Рівні можливості".

 

 

Метою виконання даної програми є забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків та подолання ґендерних розривів у всіх сферах життя громади. Визначені напрямки роботи, що має призвести до зменшення ґендерного дисбалансу в усіх сферах життя громади, підвищення спроможності всіх зацікавлених сторін керуватись принципами ґендерної рівності у своїй професійній діяльності та житті, а також посилити протидію дискримінації за ознакою статі, домашньому насильству.

Крім того, очікується, що така цілеспрямованість програми, дозволить, зокрема, забезпечити представництво не менше 30% однієї статі в представницьких органах громади, в процесі прийняття рішень при формуванні місцевої політки та послуг, які надаються в громаді; підвищити компетентність посадових осіб місцевого самоврядування, працівників установ, підприємств та організацій і обізнаність громадян в сфері ґендерної політики.

Розробники програмного документу щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків мають на меті розробити гендерний паспорт територіальної громади м.Старобільськ, а також наголошують на необхідності проведення різноманітних заходів щодо формування у дітей та молоді стійких норм культури миру, толерантності, протидії конфліктам, здатності протистояти гендерним стереотипам, зокрема, при виборі професії, готовності до активної участі у житті громади тощо.

 

Право інтелектуальної власності на веб-сайт належить Старобільській міській раді. Повне або часткове копіювання інформації та матеріалів з офіційного веб-сайту міської ради для подальшого розповсюдження будь-якими засобами дозволяється тільки з посиланням на адресу першоджерела інформації. Для інформаційних ресурсів глобальної мережі Інтернет обов’язковим є активне, пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання на адресу starobelsk.lg.ua не нижче другого абзацу тексту.

Адреса місцезнаходження/поштова:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон приймальні:   +38(06461) 2-19-90, +38(095) 565-08-59
Електронна пошта:   misto.starobilsk@gmail.com