Вівторок, 07 July, 2020
Подати електронне звернення
Середа, 08 January 2020 13:38

Щороку - новий трактор

imgМожна сказати, що саме така традиція з'являється у міському КП "Блаугоустрій м.Старобільськ" - завдяки підтримці  міської ради. В останні дні минулого року для підприємства був придбаний новенький колісний трактор. Таким чином машинний парк комунального підприємства поповнився другою одиницею сучасної техніки.

 

 

За словами директора КП "Благоустрій м.Старобільськ", в комплекті до нового трактора додаються відвал для очищення снігу та піскорозкидувач. Тож, зважаючи на сьогоднішні погодні умови, комунальна обнова дуже актуальна і вже пройшла "обкатку", задіяна на чищенні міських доріг.

Рік тому, у 2018-му, старобільські комунальники також отримали "обнову" - трактор, який постійно працював впродовж 2019-го  і зараз продовжує працювати на прибиранні території міста.

"Оновлення транспортного парку міського комунального підприємства є одним з важливих завдань, що ставить перед собою і виконує міська рада, - говорить міський голова Яна Літвінова. - Нам вдалося придбати другий трактор, що дасть змогу покращити якість послуг, які надаються комунальним підприємством "Благоустрій м.Старобільськ". Сподіваємося, що у подальшому нової техніки у розпорядженні комунальників більшатиме, а значить і працюватимуть вони ще краще, роблячи місто більш впорядкованим і комфортним для старобільчан".

 

Право інтелектуальної власності на веб-сайт належить Старобільській міській раді. Повне або часткове копіювання інформації та матеріалів з офіційного веб-сайту міської ради для подальшого розповсюдження будь-якими засобами дозволяється тільки з посиланням на адресу першоджерела інформації. Для інформаційних ресурсів глобальної мережі Інтернет обов’язковим є активне, пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання на адресу starobelsk.lg.ua не нижче другого абзацу тексту.

Адреса місцезнаходження/поштова:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон приймальні:   +38(06461) 2-19-90, +38(095) 565-08-59
Електронна пошта:   misto.starobilsk@gmail.com