Понеділок, 13 July, 2020
Подати електронне звернення
Четвер, 16 April 2020 14:40

В дарунок - саджанці майбутньої краси

img

Міський парк культури та відпочинку теж на карантині, проте з нетерпінням чекає на зустріч зі старобільчанами. Готуючись до неї, не гає часу - впорядковує територію, планує розважальні заходи та багато іншого. А ще сьогодні його працівники висадили 50 кущів роз на центральній площі міста та два молоденьких деревця рябини на парковій території.

 

 

Всі ці саджанці місту подарувала старобільчанка Світлана Джаріашвілі, яка займається вирощуванням рослин і яка не просто говорить про красу Старобільська, а й сприяє цьому своїми справами. За що їй велика подяка!

В період карантину висаджування квітів - це бажання порадувати містян і показати, що всі негаразди скінчаться, мі знімемо маски, вийдемо на вулиці і захочемо побачити всі фарби життя зараз і потім ще не один рік поспіль. Саме про те, щоб місто було красивим, якраз і дбають працівники парку, докладаючи чимало сил і любові до цієї справи.

Поки ж триває карантин, і ми повинні дотримуватися всіх його вимог. Заклик до людей: залишатися вдома - небезпідставний. Давайте з повагою ставитися до карантинних обмежень, від яких залежить здоров'я наших родин і нашого міста. А щоб воно не почувало себе незатишно, на клумбах і висаджують квіти. Бережіть себе й будьте здорові!

 

Право інтелектуальної власності на веб-сайт належить Старобільській міській раді. Повне або часткове копіювання інформації та матеріалів з офіційного веб-сайту міської ради для подальшого розповсюдження будь-якими засобами дозволяється тільки з посиланням на адресу першоджерела інформації. Для інформаційних ресурсів глобальної мережі Інтернет обов’язковим є активне, пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання на адресу starobelsk.lg.ua не нижче другого абзацу тексту.

Адреса місцезнаходження/поштова:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон приймальні:   +38(06461) 2-19-90, +38(095) 565-08-59
Електронна пошта:   misto.starobilsk@gmail.com