П'ятниця, 23 February, 2024
26/05/2020 - 16:16

І буде місто-сад

img

Сьогодні Старобільськ приєднався до всеукраїнської ініціативи, яка сприяє створенню сучасних громадських просторів в Україні. Вона має досить символічну назву "Місто-сад" та дає нам нові надії на покращення публічного простору в громаді.

 

 

 

В онлайн-зустрічі з командою проєкту взяли участь співробіники виконкому Старобільської міської ради, представники громадськості міста. Під час тривалої позитивної розмови учасники обговорили потреби та виклики громади, те, яких локацій не вистачає, простори у нашому місті, що потребують змін. Хтось говорив про можливість удосконалення паркової території, хтось має ідею щодо благоустрою та створення зони відпочинку на "сотому" кварталі, комусь до вподоби впорядкування інших мікрорайонів міста. Було висловлено багато різних думок. Своє бачення участі Старобільська у даній ініціативі може подати кожен старобільчанин.

За словами організаторів, їх основна мета під час відновлення простору - це відродження громадської активності, довіри, відповідальності за своє місто. Вони впевнені, що такі проєкти спонукають громадян до дії. "Місто-сад" вже реалізував 8 проєктів на сході України. Настала черга і старобільчан обрати свій та приєднатися до змін.

Висловити свою думку щодо даної ініціативи бажаючі можуть, перейшовши за посиланням: https://forms.gle/Ry5zUa5X1dfQixTv6. 

Приєднуйтесь, бо тут важлива думка кожного!

Врахувавши та проаналізувавши всі побажання, архітектори проєкту розроблять концепцію змін на обраній локації, представлять її на узгодження міській раді та громаді. І що дуже важливо - допоможуть у подальшому знайти так званого донора для залучення коштів на втілення запланованого в життя. За словами представників команди "Міста-саду", це їх принципова позиція - довести проєкт до кінця, до конкретного результату.

Бо, як показує практика, трапляється так, що навіть найкращі плани не завжди реалізуються саме через фінансові причини.

- Міська рада постійно у пошуку шляхів залучення інвестицій у різні сфери життєдіяльності міста, - коментує участь Старобільська у даному проєкті міський голова Яна Літвінова. - На жаль, через об'єктивні причини, невиділення коштів з бюджетів вищих рівнів, на території міського парку не вдалося зробити те, що було заплановано минулоріч. Наразі ми отримали проєктну документацію, яку нам передав департамент з питань ЖКГ ЛОДА. Завдяки участі у проєкті "Місто-сад", маємо нагоду її доопрацювати та знайти інвесторів. Можливо, в результаті опитування містян командою проєкту буде прийняте рішення про створення іншого публічного простору. У будь-якому випадку, місту від цього буде лише краще. Співпраця з проєктом дає нам всім змогу і надалі робити місто більш комфортним для його мешканців.

Довідка: “Місто-сад” - громадська організація, яка реалізовує проєкти зі створення публічних просторів на Сході України з 2015 року, ознайомитися детальніше можна за посиланням https://misto-sad.com.ua. Проєкт «Місто-сад для громад» реалізовується за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

 

Право інтелектуальної власності на веб-сайт належить Старобільській міській раді. Повне або часткове копіювання інформації та матеріалів з офіційного веб-сайту міської ради для подальшого розповсюдження будь-якими засобами дозволяється тільки з посиланням на адресу першоджерела інформації. Для інформаційних ресурсів глобальної мережі Інтернет обов’язковим є активне, пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання на адресу starobelsk.lg.ua не нижче другого абзацу тексту.

Юридична адреса:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефони:  

+ 38 066 401 62 31,

"гаряча лінія" - +38 099 009 21 49

Електронна пошта:  

starobilsk@loga.gov.ua

     
    facebook    youtube