Понеділок, 13 July, 2020
Подати електронне звернення
Середа, 20 May 2020 10:30

Чекаємо на ініціативи

img

Міська цільова Програма сприяння розвитку місцевих ініціатив пропонує старобільчанам долучитись до вирішення міських проблем, покращити своє місто, мікрорайон чи вулицю. Ідеї для втілення в життя можуть бути різні. Кожна з них потребує різного часу, ресурсів, затрат. Але всіх їх об'єднує те, що треба мати в будь-якому разі - це чітку мету та бажання працювати.

Що ж можна зробити такого, щоб змінити оточуюче середовище? Ну, наприклад, встановити ліхтарі-вказівники або переоблаштувати пустир на щось більш цивілізоване, обладнати поряд з багатоповерхівкою спортивний майданчик. Ініціативи можуть бути різноманітними: це і фестиваль, розвиваючі заняття для дітей, маршрут здоров'я, курси української мови для державних службовців, покращення умов проживання людей з обмеженими можливостями та багато іншого. Автори ініціатив - небайдужі мешканці, ті, хто хоче зробити своє місто кращим, вирішити нагальні проблеми, згуртувати та активізувати свою громаду. Саме від таких старобільчан міська рада чекає пропозиції для участі у конкурсі.

Прийом документів розпочинається 1 червня і буде тривати до 10 серпня 2020 року. Всі подані авторами заяви будуть опрацьовані на предмет реальної можливості їх реалізації та відповідності до вимог Програми. Проєкти-переможці, які наберуть найбільшу кількість балів, будуть втілені у життя за принципом співфінансування - з міського бюджету м.Старобільськ у розмірі 90%, за рахунок ініціативної групи повинно бути не менше 10% від загальної вартості. До того ж ініціативна група проекту може долучати власних спонсорів до співфінансування. Сума співфінансування за рахунок спонсорських коштів необмежена.

Для бюджеті міста передбачені видатки: обсяг фінансування Програми з міського бюджету на 2020 р. - 100 тисяч грн.

Термін реалізації ініціативи - до 31 грудня 2020 року.

Такі ініціативи - бажання влади почути від громади, що дійсно потрібно зробити на місцях. Подаючи свої ідеї щодо покращення життя в місті, громадяни інформують місцеву владу, де саме потрібна та чи інша суспільна послуга. Тобто, мова йде про налагодження діалогу громади і влади щодо потреб міста. Проєкт дає змогу людям сказати: "Ми хочемо!" і втілити своє бажання, хай і невеличке, в життя.

 

Право інтелектуальної власності на веб-сайт належить Старобільській міській раді. Повне або часткове копіювання інформації та матеріалів з офіційного веб-сайту міської ради для подальшого розповсюдження будь-якими засобами дозволяється тільки з посиланням на адресу першоджерела інформації. Для інформаційних ресурсів глобальної мережі Інтернет обов’язковим є активне, пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання на адресу starobelsk.lg.ua не нижче другого абзацу тексту.

Адреса місцезнаходження/поштова:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон приймальні:   +38(06461) 2-19-90, +38(095) 565-08-59
Електронна пошта:   misto.starobilsk@gmail.com