Субота, 15 May, 2021
Подати електронне звернення
01/09/2020 - 15:09

20 довгоочікуваних кілометрів

img

Невдовзі старобільські вулиці Монастирська та Старотаганрозька, які мають державне значення, одягнуть нове дорожнє вбрання. Їх капітальний ремонт відбувається в рамках програми «Велике будівництво». Розпочався ремонт минулої п`ятниці з так званої нульової точки державної автодороги Н-21 Старобільськ-Луганськ-Донецьк - від перехрестя старобільських вулиць Слобожанська та Монастирська.

 

За планом, на даному маршруті буде відновлено 39 кілометрів дорожнього полотна. Наразі підрядною організацією ТОВ «Ростдорстрой» ведуться роботи від початку дороги у Старобільську до межі села Штормове - а це 20 кілометрів, які невдовзі матимуть оновлене асфальтування. На другій, 19-кілометровій ділянці від Штормового до Новоайдару, очікується підписання договору із іншим підрядником. Термін закінчення ремонту дороги - кінець нинішнього року.

20200901 3Автомобільні дороги загального користування є складовою Єдиної транспортної системи України. В свою чергу, вони бувають державного та місцевого значення. Відповідно кошти на їх обслуговування та утримання можуть виділятися або з державного, або з місцевого бюджетів.

В умовах обмеженого фінансування модернізація вулично-дорожньої мережі в межах населених пунктів потребує залучення значних фінансових ресурсів, пошуку різноманітних доступних джерел фінансування. Одним з таких для Старобільська стали кошти, виділені на капітальний ремонт доріг державного значення, зокрема, й тих, що проходять територією міста, у рамках всеукраїнської програми «Велике будівництво».

- Ми всі з нетерпінням чекали початку робіт у рамках державної програми «Велике будівництво» на території нашого міста, - говорить Старобільський міський голова Яна Літвінова. - Тішить, що плани, які ставить перед собою держава та обласна влада, стабільно втілюються в життя, що до ремонтних робіт залучаються фахівці та мешканці Старобільського району, що до нас готові дослухатися та разом із нами вирішувати проблеми на ділянках дороги, де є питання не тільки щодо відновлення зруйнованого дорожнього покриття, що у проєкті також враховується реконструкція компонентів дорожньої інфраструктури.

20200901 2Таку впевненість старобільчани мають після обговорення ходу капремонту дороги з керівником Служби автомобільних доріг у Луганській області Павлом Цубером, який вчора з робочою поїздкою побував у Старобільську, та представниками підрядної організації. Під час зустрічі міський голова Яна Літвінова зазначила основні моменти, на які дорожникам варто звернули увагу. Зокрема обговорені організаційні заходи ремонту, деталі та варіанти вирішення проблеми з водовідведенням, інші важливі питання.

- Початок ремонту міських вулиць - добра новина не тільки для мене як очільника міста, а й для всього міста, для кожного його жителя, кожного користувача автошляхами, - коментує подію пані Яна. - Відновлення дорожнього полотна - це результат кропіткої роботи та ефективної комунікації між органами влади різного рівня - на благо міста, області, всієї держави.

Наразі на автодорозі Н-21 триває процес фрезерування старого асфальту. Дорожники працюють і в будні, і в вихідні. Наприкінці цього тижня після проведення відповідних технологічних операцій вони планують розпочати влаштування двох шарів асфальтобетонного покриття по вулиці Монастирській.

 

Право інтелектуальної власності на веб-сайт належить Старобільській міській раді. Повне або часткове копіювання інформації та матеріалів з офіційного веб-сайту міської ради для подальшого розповсюдження будь-якими засобами дозволяється тільки з посиланням на адресу першоджерела інформації. Для інформаційних ресурсів глобальної мережі Інтернет обов’язковим є активне, пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання на адресу starobelsk.lg.ua не нижче другого абзацу тексту.

Адреса місцезнаходження/поштова:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон приймальні:   +38(06461) 2-19-90, +38(095) 565-08-59
Електронна пошта:   misto.starobilsk@gmail.com
     
    facebook    youtube