Субота, 23 September, 2023
31/08/2020 - 16:13

Автобус виходить на маршрут

img

Через введення суворих карантинних обмежень навесні поточного року громадський транспорт, який лише минулоріч почав курсувати на території Старобільська, тимчасово припинив свою роботу. Впродовж кількох останніх місяців містяни не могли користуватися транспортними послугами, до яких швидко звикли і яких потребують у повсякденному житті. Завтра, 1 вересня, відновлюється робота громадського транспорту за автобусним маршрутом громадського користування №1.

Зважаючи на великий попит на громадський транспорт, міська рада доклала великих зусиль до того, щоб він знову з'явився у Старобільську після багатолітньої перерви. Тож відразу після пом'якшення карантинних вимог виконавчий комітет міськради звернувся до власника автотранспорту, який забезпечував функціонування громадського транспорту, з проханням відновити діяльність на затверджених маршрутах.

І ось нарешті з завтрашнього дня на маршрут №1 знов виходить міський автобус. У транспорт буде допускатися кількість осіб, передбачена технічним регламентом для зазначеного транспортного засобу, з дотриманням маскового режиму.

Відновлення руху громадського автотранспорту по маршруту №2 відбудеться згодом.

- Громадський транспорт виконує значну соціальну функцію, - говорить міський голова Яна Літвінова. - Саме тому я особисто як очільник міста зацікавлена у його стабільній роботі. Для чого намагаюся залучати до співпраці місцевих перевізників. На жаль, не всі вони можуть виконати відповідні вимоги чинного законодавства і відмовляються від роботи на громадських маршрутах. На сьогодні є лише один приватний підприємець, який виграв конкурс на надання транспортних послуг населенню, і саме він після перерви відновлює свою роботу.

 

Право інтелектуальної власності на веб-сайт належить Старобільській міській раді. Повне або часткове копіювання інформації та матеріалів з офіційного веб-сайту міської ради для подальшого розповсюдження будь-якими засобами дозволяється тільки з посиланням на адресу першоджерела інформації. Для інформаційних ресурсів глобальної мережі Інтернет обов’язковим є активне, пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання на адресу starobelsk.lg.ua не нижче другого абзацу тексту.

Юридична адреса:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон:   + 38 066 401 62 31
Електронна пошта:  

starobilsk@loga.gov.ua

     
    facebook    youtube