Субота, 15 May, 2021
Подати електронне звернення
16/02/2021 - 15:09

Мобільний поліцейський

20210204 1Сьогодні поліцейським офіцерам громад Луганської області вручили сертифікати та ключі від службових автомобілів. Урочиста церемонія передавання десяти службових автомобілів «Renault Duster» відбулася у Сєвєродонецьку на площі біля Головного управління Національної поліції в Луганській області. В числі "щасливчиків" і офіцер Старобільської громади Володимир Сєвєрін, який працює на першій поліцейській станції, що розташована у Калмиківці, та обслуговує жителів семи навколишніх сіл.

Напередодні цієї події поліцейські офіцери та голови територіальних громад, де вони працюють, керівники територіальних відділів поліції взяли участь у нараді під головуванням очільника поліції Луганщини Олега Григорова та голови обласної військово-цивільної адміністрації Сергія Гайдая. Тема зустрічі: продовження розбудови інфраструктури та подальшого впровадження проекту «Поліцейський офіцер громади».

20210216 3Введення такої посади у громаді - це не тільки наступний етап реформування Національної поліції, а й великий крок у співпраці Нацполіції та органів місцевого самоврядування.

Нещодавно Старобільським міським головою підписано меморандум про співпрацю та партнерство з представниками місцевого відділення поліції, триває процес підготовки спеціалістів. Підтримка з боку органів місцевого самоврядування роботи поліцейського, зацікавленість у створенні безпекового середовища для людей - сприяють зміцненню довіри мешканців громади до влади.

Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.

20210216 2"Я тут, щоб допомогти" - саме таким гаслом можна окреслити мету діяльності поліцейського офіцера громади.

- Службові автомобілі сучасні, оснащені всім для повноцінної повсякденної роботи, - говорить міський голова Яна Літвінова. - Один з головних чинників, про які має дбати громада, – це наближення послуг до жителів громади та їх безпека, яка також є однією з найнеобхідніших послуг, що надаються. Впевнена, що впровадження інституту поліцейського громади - це новий рівень сервісу для людей у даній сфері. Поліцейський офіцер працює і як дільничний – складає адміністративні протоколи; і як патрульний – може зупиняти автомобілі і складати протоколи, стежити за безпекою дорожнього руху; і як ювенальна превенція – проводить профілактику в школах тощо. Роботи чимало, тож мобільності поліцейському офіцеру якраз і додасть авто, яке буде знаходитись у його розпорядженні.

 

Право інтелектуальної власності на веб-сайт належить Старобільській міській раді. Повне або часткове копіювання інформації та матеріалів з офіційного веб-сайту міської ради для подальшого розповсюдження будь-якими засобами дозволяється тільки з посиланням на адресу першоджерела інформації. Для інформаційних ресурсів глобальної мережі Інтернет обов’язковим є активне, пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання на адресу starobelsk.lg.ua не нижче другого абзацу тексту.

Адреса місцезнаходження/поштова:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон приймальні:   +38(06461) 2-19-90, +38(095) 565-08-59
Електронна пошта:   misto.starobilsk@gmail.com
     
    facebook    youtube