П'ятниця, 24 March, 2023
26/05/2021 - 14:45

Проєкт, що надає можливості

20210204 1Сьогодні, 26 травня, у Старобільській міськраді відбулась установча зустріч учасників проєкту «Добрі сусіди – одна країна», який стартує у 15 містах Луганської та Донецької областей. Старобільськ – серед них.

 

 

 

 

Цей проєкт, що реалізується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» (ІМР) за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні», спрямований на підтримку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Навчання, фахові консультації спеціалістів з найрізноманітніших сфер (таких, як зв’язки з громадськістю, медіа, урбаністика, дизайн) допомагатимуть розвиткові цього важливого інституту місцевої демократії.

Адже, як зазначалося під час презентації, ОСББ – це інструмент підвищення культури добросусідства, згуртованості, а також рівня довіри між місцевою владою і громадськістю.

20210526 4- Ми готової до співпраці по цьому напрямку, - зазначила міський голова Яна Літвінова, - Вже маємо добрий досвід відносин із USAID. Разом з цим, підтримка ОСББ насправді на часі, бо існують проблемні питання розвитку існуючих і є ініціативи щодо створення нових об’єднань співвласників.

Міжнародні партнери нашого міста також підкреслюють налаштованість Старобільської громади на розвиток, ефективне використання технічної допомоги з боку європейського співтовариства, на реформування свого житлово-комунального господарства.

Підтримувати таку активність у межах проєкту «Добрі сусіди – одна країна» планується за рахунок надання консультаційної та менторської допомоги активу ОСББ та ініціативним групам громадян, що оберуть саме цей шлях утримання своїх будинків.

Важливою складовою буде постійна юридична підтримка, адже ОСББ доволі часто стикаються із численними необґрунтованими «не можна» на шляху ефективного управління. То ж ментори проєкту будуть спрямовувати ініціативних старобільчан, залишаючись у законодавчому руслі, діяти у власних інтересах.

20210526 2«Цей проєкт дає можливості», напевне, це головна думка сьогоднішньої презентації і мотив для тих, хто хоче змінити своє життя у місті на краще, зробити його більш комфортним.

Cпецiалiсти проєкту надаватимуть допомогу у перетворенні міських просторів, організації інформаційних та адвокаційних кампаній для захисту інтересів співвласників багатоквартирних будинків та інститутів громадянського суспільства.

Протягом півтора року безпосередньо у Старобільську, як і в інших обраних містах, працюватимуть координатори проєкту. Також невдовзі міська рада та «Інститут місцевого розвитку» планують підписати Меморандум про співпрацю у царині розбудови ОСББ.

 

Право інтелектуальної власності на веб-сайт належить Старобільській міській раді. Повне або часткове копіювання інформації та матеріалів з офіційного веб-сайту міської ради для подальшого розповсюдження будь-якими засобами дозволяється тільки з посиланням на адресу першоджерела інформації. Для інформаційних ресурсів глобальної мережі Інтернет обов’язковим є активне, пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання на адресу starobelsk.lg.ua не нижче другого абзацу тексту.

Юридична адреса:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон:   + 38 066 401 62 31
Електронна пошта:  

starobilska.va@gmail.com

     
    facebook    youtube