Субота, 23 September, 2023
14/05/2021 - 16:04

Реконструкція шлюзу на фінішній прямій

20210204 1За словами директора департаменту ЖКГ Луганської облдержадміністрації Віталій Сурая, на початку літа роботи на старобільському шлюзі-регуляторі будуть завершені. Про це він повідомив під час сьогоднішньої чергової перевірки ходу робіт, які він здійснює, регулярно навідуючись на об'єкт.

 

 

 

- Це дійсно важливий проєкт, котрий довгий час чекав на реалізацію, і ось він фактично реалізований - з легкої руки Сергія Гайдая і завдяки наполегливості міського голови Яни Літвінової, - говорить Віталій Сурай. - Роботи на об'єкті розпочалися відразу після визначення підрядника та підписання відповідних документів з ним - у грудні минулого року. Не завжди погода була сприятливою до ремонтників. Але все зроблено вчасно, суттєво пошкоджені елементи шторок демонтовані, всі елементи шлюзу замінені.

За словами будівельників, усіх відповідних стандартів при розробці проєктно-технічної документації і під час проведення ремонтних робіт дотримано.

20210514 2 20210514 4 20210514 2

Наразі тривають роботи з благоустрою навколишньої території. Передбачається, що на завершальному етапі робіт підрядник пофарбує елементи у сині та сірі кольори.

 

Право інтелектуальної власності на веб-сайт належить Старобільській міській раді. Повне або часткове копіювання інформації та матеріалів з офіційного веб-сайту міської ради для подальшого розповсюдження будь-якими засобами дозволяється тільки з посиланням на адресу першоджерела інформації. Для інформаційних ресурсів глобальної мережі Інтернет обов’язковим є активне, пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання на адресу starobelsk.lg.ua не нижче другого абзацу тексту.

Юридична адреса:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон:   + 38 066 401 62 31
Електронна пошта:  

starobilsk@loga.gov.ua

     
    facebook    youtube