Субота, 20 April, 2024
02/06/2021 - 09:53

Кожній дитині - свято!

20210204 11 червня у Старобільській громаді традиційно присвячене дітям. Всі вони різні, але кожен хлопчик та дівчинка найбільше потребують батьківської турботи і любові. Відділ «Служба у справах дітей» Старобільської міської ради долучився до свята дитинства. За допомогою та за підтримки Старобільської міської ради його співробітники організували справжнє свято для близько 75 дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, або тих, які потрапили в складні життєві обставини.

20210602 2Розваги на паркових атракціонах, ігри, попкорн, солодощі та інші сюрпризи чекали дітлахів у перший день червня. Повітряні кульки з написом «Я люблю Старобільськ» викликали посмішки на обличчях дітей. Для більш старшої вікової групи був показаний фільм у 3D форматі, таку можливість надав приватний підприємець Сергій Іващенко, також кожна дитина отримала від цієї щедрої душею людини морозиво. Допомогу міській службі у справах дітей під час організації святкування надала також приватний підприємець Ольга Шевченко.

Святкувати День захисту дітей, звичайно, потрібно, говорять співробітники Відділу «Служба у справах дітей» Старобільської міської ради, але наголошують, що при цьому важливо пам’ятати про права маленьких громадян й в інші дні року. І про те, що День захисту дітей – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

20210602 3Турбота про дітей, яким потрібна допомога, захист їх прав та інтересів, в тому числі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і є головним змістом діяльності служби у справах дітей. Спеціалісти служби несуть вантаж величезної відповідальності за дітей, щоб подарувати дітлахам і піднесений настрій у свято, і надію на краще майбутнє, і надати своєчасну підтримку, а головне - зберегти сімейні взаємовідносини. Щоб дитина мала можливість відчувати себе щасливою поряд з батьками.

 

Довідково: Щорічно 1 червня в більшості країн світу відзначається Міжнародний день захисту дітей. У багатьох дорослих, та й самих маленьких винуватців свята, він асоціюється з початком літніх канікул, походом в парк атракціонів, частуванням морозивом або іншими десертами. Вважається, що рішення про проведення такого свята було прийнято на сесії Міжнародної демократичної федерації жінок, яка проходила в Парижі у 1949 році. День захисту дітей було ініційовано, переймаючись долею дітей, які залишилися без батьків і даху над головою під час Другої Світової війни.

 

Право інтелектуальної власності на веб-сайт належить Старобільській міській раді. Повне або часткове копіювання інформації та матеріалів з офіційного веб-сайту міської ради для подальшого розповсюдження будь-якими засобами дозволяється тільки з посиланням на адресу першоджерела інформації. Для інформаційних ресурсів глобальної мережі Інтернет обов’язковим є активне, пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання на адресу starobelsk.lg.ua не нижче другого абзацу тексту.

Юридична адреса:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефони:  

+ 38 066 401 62 31,

"гаряча лінія" - +38 099 009 21 49

Електронна пошта:  

starobilsk@loga.gov.ua

     
    facebook    youtube