Середа, 03 June, 2020
Подати електронне звернення
П'ятниця, 05 April 2019 16:07

Перші підсумки роботи громадського транспорту

20190405 Минуло три тижні з початку роботи в Старобільську виконавця послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на маршруті загального користування. Міський голова Я.Літвінова зустрілася з перевізником.

 

Учасники зустрічі обговорили ефективність впровадження перевезень пасажирів громадським транспортом в м.Старобільськ та розглянули поточні проблеми роботи автобусного маршруту.

Перевізник та мешканці, що вже скористалися послугою з перевезення, в цілому, задоволені. Якщо в перші дні роботи чисельність пасажирів ледь сягала півтора десятки осіб, то зараз середній пасажиропотік зріс в декілька разів. Щоправда, у виконавця послуг існують певні сумніви щодо збереження наявної чисельності пасажирів в теплу пору року. Останні, натомість, вимагають збільшити пасажиромісткість транспортного засобу та розширити напрямки перевезень.

Питання організації нового маршруту наразі ретельно вивчається. Остаточне ж рішення в силу об'єктивних причин буде прийняте не раніше вересня місяця.

 

 

Право інтелектуальної власності на веб-сайт належить Старобільській міській раді. Повне або часткове копіювання інформації та матеріалів з офіційного веб-сайту міської ради для подальшого розповсюдження будь-якими засобами дозволяється тільки з посиланням на адресу першоджерела інформації. Для інформаційних ресурсів глобальної мережі Інтернет обов’язковим є активне, пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання на адресу starobelsk.lg.ua не нижче другого абзацу тексту.

Адреса місцезнаходження/поштова:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон приймальні:   +38(06461) 2-19-90, +38(095) 565-08-59
Електронна пошта:   misto.starobilsk@gmail.com