Середа, 03 June, 2020
Подати електронне звернення
Понеділок, 27 May 2019 09:36

Розбудуємо екологічно безпечне середовище

20190523 4 Виконавчий комітет Старобільської міської ради, ДЗ “Луганський національний університет імені Тараса Шевченка та народний депутат України Віталій Курило підписали тристоронній безстроковий Меморандум про спільну діяльність щодо екологічного благоустрою території міста Старобільска.

Координатор Міський голова Яна Миколаївна Літвінова підтримала ініціативу викладачів та студентів факультету природничих наук Луганського національного університету щодо активізації діяльності громадського екологічного руху в напрямі екологічно доцільного благоустрою території міста Старобільськ. Так, в рамках Меморандуму передбачається відбудова існуючих в місті та створення нових зелених зон з використанням новітніх тенденцій ландшафтного дизайну, що сприятиме покращенню рекреаційних умов для громади міста та для розвитку зеленого туризму. 20190523 6

Студенти зможуть на практиці реалізувати набуті знання та відпрацювати фахові навички, а містоотримає сучасні впорядковані паркові зони та набуде екологічної привабливості.

20190523 5Джерелами фінансування проектів, що реалізовуватимуться на підставі Меморандуму будуть кошти державного та місцевого бюджетів, міжнародних грантів, інвестицій від приватних осіб, інші джерела фінансування. Зокрема власну активну підтримку пообіцяв народний депутат Віталій Семенович Курило.

В підписаному документі окремо зазначено, що співпраця в рамках даного Меморандуму не є політичною або релігійною, а спрямована виключно на розбудову екологічно безпечного середовища міста.


 

 

Право інтелектуальної власності на веб-сайт належить Старобільській міській раді. Повне або часткове копіювання інформації та матеріалів з офіційного веб-сайту міської ради для подальшого розповсюдження будь-якими засобами дозволяється тільки з посиланням на адресу першоджерела інформації. Для інформаційних ресурсів глобальної мережі Інтернет обов’язковим є активне, пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання на адресу starobelsk.lg.ua не нижче другого абзацу тексту.

Адреса місцезнаходження/поштова:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон приймальні:   +38(06461) 2-19-90, +38(095) 565-08-59
Електронна пошта:   misto.starobilsk@gmail.com