Понеділок, 13 July, 2020
Подати електронне звернення
Четвер, 27 June 2019 13:02

Я - громада!

20190623 0 Старобільськ долучився до Всеукраїнської інформаційної кампанії «Я – громада!», організованої спільними зусиллями Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Програми «U-LEAD з Європою».

 23 червня на території міського Парку культури та відпочинку представники кампанії «Я – громада!» розгорнули “Містечко децентралізації”, де у формі квестів, змагань, конкурсів, творчих уроків та лекцій діти і дорослі мали змогу дізнатися про реформу децентралізації та переваги об'єднаних територіальних громад (ОТГ).

20190623 1Інформаційно-просвітницька кампанія «Я – Громада!», що охопить 39 населених пунктів у різних областях України, має на меті:

  • підвищити рівень обізнаності громадськості про позитивні зміни, що відбулися внаслідок реформи децентралізації;20190623 3
  • сприяти кращому розумінню громадянами України сутності реформи децентралізації та поширення позитивних практик ОТГ;
  • сприяти залученню громадян до активної участі у соціальному, культурному та політичному житті своїх громад за допомогою конкретних прикладів, коли люди самі стають агентами розвитку громади;20190623 2
  • сформувати позитивне ставлення до процесів добровільного об'єднання та децентралізації по всій України.

Мешканці Старобільська, що спеціально завітали на захід та просто відпочивали у парку, охоче брали участь в інтерактивному спілкуванні. Всі учасники заходу отримали подарунки та більш-менш коштовні заохочувальні призи.

 

 

 

Право інтелектуальної власності на веб-сайт належить Старобільській міській раді. Повне або часткове копіювання інформації та матеріалів з офіційного веб-сайту міської ради для подальшого розповсюдження будь-якими засобами дозволяється тільки з посиланням на адресу першоджерела інформації. Для інформаційних ресурсів глобальної мережі Інтернет обов’язковим є активне, пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання на адресу starobelsk.lg.ua не нижче другого абзацу тексту.

Адреса місцезнаходження/поштова:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон приймальні:   +38(06461) 2-19-90, +38(095) 565-08-59
Електронна пошта:   misto.starobilsk@gmail.com