Вівторок, 07 July, 2020
Подати електронне звернення
П'ятниця, 27 December 2019 14:53

Cтартує другий міський автобусний маршрут

img Вже з понеділка 30 грудня у Старобільську відкривається автобусний маршрут загального користування №2. Як відомо, робота громадського транспорту у місті після двох десятиліть так званого "затишшя" була відновлена у березні цього року. Перший маршрут успішно працює, користується попитом у містян. Обслуговує пасажирів ПП Олександр Конотопов. Саме його автобус стартує і на другому міському маршруті.

 

Нещодавно цей підприємець визнаний переможцем проведеного виконкомом міської ради конкурсу з визначення перевізника на автобусному маршруті загального користування №2 в м.Старобільськ. Відповідне рішення було затверджене депутатами на минулій сесії Старобільської міської ради, що відбулася 20 грудня 2019 року.

І ось у справі появи другого маршруту громадського транспорту поставлена остання крапка, вірніше підписи сторін - замовника послуг і їх виконавця. Сьогодні в кабінеті міського голови відбулася процедура підписання договору. Тож з понеділка на старобільських вулицях з'явиться другий автобус, що обслуговуватиме містян. Шістнадцятимісний "Мерседес" курсуватиме містом з 6:50 до 17:45. Тривалість рейсу - близько 55 хвилин, на маршруті 18 зупинок, початок і кінцева точка - залізничний вокзал. Вартість квитка для дорослих складатиме 7 грн.

Олександр Конопов запевнив, що він чує і розуміє всі побажання, які висловлюють пасажири, і готовий йти назустріч. Так, містяни зокрема висловлювали побажання, щодо подовження часу роботи маршрутів. Тому у новому, 2020-му році перевізник обіцяє внести у свою роботу відповідні корективи.

 

Право інтелектуальної власності на веб-сайт належить Старобільській міській раді. Повне або часткове копіювання інформації та матеріалів з офіційного веб-сайту міської ради для подальшого розповсюдження будь-якими засобами дозволяється тільки з посиланням на адресу першоджерела інформації. Для інформаційних ресурсів глобальної мережі Інтернет обов’язковим є активне, пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання на адресу starobelsk.lg.ua не нижче другого абзацу тексту.

Адреса місцезнаходження/поштова:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон приймальні:   +38(06461) 2-19-90, +38(095) 565-08-59
Електронна пошта:   misto.starobilsk@gmail.com