П'ятниця, 23 February, 2024
28/02/2020 - 14:56

Коли Prozorro, всі бачать все

img 19 квітня поточного року з початком дії нової редакції Закону «Про публічні закупівлі», на так звану закупівельну спільноту чекають зміни. А відтак вже зараз слід приділити їм увагу та поступово опановувати.  З цією метою Старобільська міська рада ініціювала проведення у нашому місті навчального семінару для всіх, хто долучений до публічних електронних закупівель Prozorro. Це співробітники виконкому міськради та їх колеги з інших державних та комунальних організацій міста і району.

Система публічних електронних закупівель Prozorro виникла під час здійснення Реформи державних закупівель. Офіційний слоган реформи: «Всі бачать все». Метою впровадження змін було викорінення та системне запобігання корупції, підвищення прозорості процесу здійснення закупівель, перехід на електронний товарообіг, уникнення  дискримінації заявок учасників, широке залучення громадськості, запровадження електронного аукціону, який передбачає автоматичну оцінку поданих пропозицій.

20200228 2Цьогоріч зміни чекають на саму систему публічних електронних закупівель Prozorro. До введення у дію нового закону залишилися лічені тижні. Тож не гаючи часу, фахівці, які здійснюють безпосередньо операції із закупівлі та продажу різних товарів і послуг, зібралися сьогодні на семінар у залі засідань Старобільської міської ради, щоб більш детально дізнатися про зміни, які на них чекають у роботі.

Заняття для них провів відомий київський консультант з публічних закупівель, юрист Денис Левченко. Його досвід у даній сфері підтверджений участю в безлічі семінарів і тренінгів по державних та публічних закупівлях у ролі спікера. Подібний семінар напередодні він проводив для керівників різних підрозділів, що підпорядковуються Міністерству фінансів. Після Старобільська, у експерта заплановано ще кілька подібних зустрічей в інших містах України.

Головне питання — це підготовка тендерної документації, як важливої складової участі в конкурсі. Її правильне оформлення дозволить не тільки взяти участь у конкурсі, але й збільшить шанси на виграш. Тож які зміни на нас чекають? Крім того, при проведенні електронних аукціонів гостро стоїть питання, як законно витрачати бюджетні кошти, адже за порушення правил закупівель передбачена відповідальність.

На ці та інші чисельні запитання учасники семінару отримали детальні відповіді від спікера, дізналися про корисні посилання, які зможуть у подальшому використовувати у своїй роботі.

 

Право інтелектуальної власності на веб-сайт належить Старобільській міській раді. Повне або часткове копіювання інформації та матеріалів з офіційного веб-сайту міської ради для подальшого розповсюдження будь-якими засобами дозволяється тільки з посиланням на адресу першоджерела інформації. Для інформаційних ресурсів глобальної мережі Інтернет обов’язковим є активне, пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання на адресу starobelsk.lg.ua не нижче другого абзацу тексту.

Юридична адреса:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефони:  

+ 38 066 401 62 31,

"гаряча лінія" - +38 099 009 21 49

Електронна пошта:  

starobilsk@loga.gov.ua

     
    facebook    youtube