Понеділок, 13 July, 2020
Подати електронне звернення
Вівторок, 14 April 2020 15:26

Посилення санітарної безпеки на об'єктах торгівлі

img

Згідно з карантинними вимогами ті торгові об'єкти, щодо яких не застосовуються обмеження режиму роботи, зокрема, мова про продуктові магазини, зобов’язані забезпечити здійснення дезінфекційних та санітарно-гігієнічних заходів, спрямованих на запобігання виникнення та поширення коронавірусної інфекції (COVID-19) - відповідно до вимог законодавства санітарної охорони території України.

Серед переліку дій, направлених на посилення санітарної безпеки на об'єктах торгівлі, зазначені: посилений дезінфекційний режим, регулярне провітрювання торгових площ, обробіток приміщень та прилеглих до об'єкту територій дезінфікуючими засобами не рідше одного разу на добу і, звісно ж, дотримання обмеження щодо кількості людей всередині приміщення, обслуговування клієнтів у захисних масках та одноразових рукавичках.

Відповідне рішення прийняте виконкомом Старобільської міської ради 6 квітня 2020 року №106 "Про посилення на території м.Старобільськ вимог до умов виробництва, виготовлення та реалізації товарів суб’єктами господарювання, щодо яких не застосовуються обмеження режиму роботи, на період проведення карантинних заходів із запобігання виникнення випадків захворювань, спричинених коронавірусною інфекцією (COVID-19) та розповсюдження коронавірусної інфекції".

Контроль за дотриманням вище згаданих правил здійснюють відповідні посадові особи, зокрема, співробітники виконавчого комітету Старобільської міської ради. Фактично на всіх об'єктах торгівлі виконуються дезінфекційні та санітарно-гігієнічні заходи, головною метою яких є збереження здоров'я громадян - як працівників магазину, так і їх відвідувачів.

На знімку: в одному з міських магазинів - тут на вході або при виході відвідувачі можуть скористатися розчином для дезінфекції рук; обслуговування здійснюють продавчині, які мають засоби індивідуального захисту, вони також регулярно здійснюють санітарний обробіток робочих поверхонь.

 

Право інтелектуальної власності на веб-сайт належить Старобільській міській раді. Повне або часткове копіювання інформації та матеріалів з офіційного веб-сайту міської ради для подальшого розповсюдження будь-якими засобами дозволяється тільки з посиланням на адресу першоджерела інформації. Для інформаційних ресурсів глобальної мережі Інтернет обов’язковим є активне, пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання на адресу starobelsk.lg.ua не нижче другого абзацу тексту.

Адреса місцезнаходження/поштова:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон приймальні:   +38(06461) 2-19-90, +38(095) 565-08-59
Електронна пошта:   misto.starobilsk@gmail.com